– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek w górach, Riczka

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Domek w górach [Powiększ - nowe okno]
18 0
Lokalizacja: Poblíž malebné horské vesničky Rička (Richka) pod poloninou Boržavou, 1 km od silnice Mižhirja - Volovec. Vedle chalupy teče čistá horská říčka, na druhé straně se rozkládá horská louka. Vhodné podmínky na turistiku, výlety na kole či sběr plodin. Lyžařský vlek 500 m od chalupy, lyžařské středisko Izky 10 km, Pylypec 12 km, Podobovec 15 km. Možnost zorganizovat exkurze na jezero Siněvir, vodopád Šypit i do lyžařských center.
Zakwaterowanie: Komfortní horská chalupa pro 18 osob. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové s TV, v přízemí i v patře je koupelna i toaleta. V chalupě jsou dvě plně vybavené kuchyně (sporák, trouba, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, myčka, chladnička), jídelna, společenská místnost s příjemným posezením u krbu, finská sauna. Na zahradě je větší bazén, zvláště příjemný pro odpočinek po podniknuté horské túře. Chalupa je vhodná pro dovolenou s dětmi. Majitel mluví dobře anglicky a polsky, jeho žena komunikuje česky.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 1 den 150 UAH/os/noc, 2 noci 130 UAH/os/noc, 3 a více nocí 120 UAH/os/noc, min. 2 osoby. Ubytování jen na 1 noc pouze pro větší skupiny. Pro skupiny 8 a více osob slevy. Po dohodě možnost objednání polopenze za cca 60 UAH.
Adres: Chalupa v horách (Pryvatna sadyba v horakh Richka, Mountains Villa Resort Richka), Mykola Pylyp a Mychajlo Roman, Lazy 331, 90 030 Rička (Richka), okres Mižhirja (Mežhorje), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Notatki: Jazyky: angličtina, ukrajinština, ruština, polština. Poloha v mapě je téměř přesná.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek w górach, Riczka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...