– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Samotnia, Omlenice - Horšov

?? %

Pensjonat Samotnia (630 m), Omlenice - Horšov

mob. +420 602 496 208, +420 776 858 833 irenapavlikova@gmail.com
Pensjonat Samotnia [Powiększ - nowe okno]
0
Lokalizacja: Na samotě Horšov patřící k malé vsi Omlenice, v malebné krajině jižních Čech necelé 4 km od historického centra města Kaplice (městská památková zóna). V okolí dobré podmínky ke koupání, rybaření, pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření. Rozhledna Hradišťský vrch 7,5 km, Český Krumlov 20 km, klášter Zlatá Koruna 21 km, hrad Rožmberk 21 km, klášter Vyšší Brod 22 km.
Zakwaterowanie: Penzion s rybníčkem a bazénem ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V penzionu jsou pokoje i apartmány. Pokoje jsou 2-, 3- a 4-lůžkové. Ve volně stojícím domě jsou dvě hezky zařízená apartmá (5+7 lůžek) s vlastním vchodem, koupelnou, kuchyní i myčkou nádobí. Možnost snídaní, po domluvě i dovoz večeří. U penzionu je oplocená zahrada s okrasným rybníčkem, oválný zastřešený bazén 9x4 m, velká terasa u bazénu, pergola, trampolína, pískoviště, houpačka, stolní tenis, venkovní krb s grilem, prostor pro uskladnění kol nebo lyží. Malá zvířata po dohodě. Za poplatek možnost sauny nebo služeb masážního salónu, který patří majitelce.
Cena: Celoročně: 1-3 noci 400-500 Kč/os/noc, 4 a více nocí 350-450 Kč/os/noc (podle druhu pokoje či apartmánu). V sezóně (1.7.-31.8.) u apartmánů jen týdenní pobyty. U pokojů ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adres: Penzion Na samotě (pension Samota), osada Horšov, Omlenice 8, 382 41 Omlenice u Kaplic. Provozovatelka: Irena Pavlíková.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Samotnia, Omlenice - Horšov
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...