– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom mobilny Na Samotě, Slavníč

?? %
mob. +420 607 031 298 p.hruby-tzb@seznam.cz
Dom mobilny Na Samotě [Powiększ - nowe okno]
6 0
Lokalizacja: Mezi obcemi Slavníč a Skorkov na Vysočině, na břehu Skorkovského rybníka v areálu bývalého Kletečkova mlýna a pily, na klidné samotě, avšak jen 6 km od sjezdu z dálnice D1. Autobus ve vsi Slavníč 1,2 km, vlaková zastávka 1,3 km. V městysi Herálec (2 km) obchod, hostinec i hotelový resort.
Zakwaterowanie: Mobilní dům (mobilheim 10x3 m) s apartmánem pro 6 osob, se zakrytou terasou, v zahradě bývalého mlýna. Pro větší skupinu možnost přistavení vlastních stanů na zahradě. V apartmánu jsou 2 pokoje (4 lůžka + 2 přistýlky), vybavená kuchyňka (el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), TV, elektrický krb a sociální zařízení. Bezplatné WiFi. Krytá terasa (pergola) 3x3 m s příjemným posezením a možností grilování. Možnost domluvení snídaní, masáží, vyjížďky kočárem taženým koňmi po blízkém okolí i plavby na jachtě po přilehlém rybníku. Ubytování jen bez domácích mazlíčků. Ubytování je v provozu dle počasí cca v měsících 04-10.
Cena: Celá sezóna: 1.815 Kč/apartmán/noc, min. 2 noci, v hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty. Další osoby ve stanu za příplatek. Parkování aut a motorek i nabíjení elektrokol zdarma. Ceny jsou konečné (včetně 10% DPH, energií i povlečení). Poplatek obci se nehradí.
Adres: Ubytování Na Samotě - mobilní dům (mobilheim), Slavníč 37 (Kletečkův mlýn), 582 55 Slavníč u Herálce. Majitel a provozovatel: Pavel Hrubý.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom mobilny Na Samotě, Slavníč
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...