– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel górski Kamionka, Lesko - Bezmiechowa Górna

70 % (1)
mob. +48 697 186 135 hubert.dybas@interia.eu
Hotel górski Kamionka [Powiększ - nowe okno]
50 0
Lokalizacja: Na vrcholu Kamionka na hlavním hřebenu pásma Góry Słonne v polských Sanocko-Turčanských horách. Od hotelu je nádherný rozhled jižním směrem na Solinské jezero a Bieszczady. Nejbližší obec Bezmiechowa Górna 3,5 km, město Lesko 11 km. Okolí je vhodné pro pěší výlety, na horská kola, možnost návštěvy skansenu v Sanoku, dřevěných kostelíků, koupání v Solinském jezeru.
Zakwaterowanie: Horský hotel (horská chata) se stylově upravenou restaurací a základnou bezmotorového létání. K ubytování slouží pokoje 2-, 3-, 4- a 6-lůžkové s celkovou kapacitou 50 lůžek. Na každém pokoji je vlastní soc. zařízení. Konferenční sál pro 60 osob, cateringové služby. Možnost domluvení sportovních aktivit: paragliding, let kluzákem, zorbing, skitouring (výlet na speciálních lyžích po okolních kopcích).
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1 osoba 60 zł/noc, 2 osoby 57 zł/os/noc. Pokoj 3-, 4- a 6-lůžkový: 1. osoba 45 zł/noc, každá další osoba 38 zł/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek) a stejné po celý rok.
Adres: Hotel górski i restauracja Kamionka (schronisko Kamionka, horská chata Kamionka) a Karczma u Nica (Krčma u Nica), vrchol Kamionka, ves Bezmiechowa Górna 111, 38-600 Lesko, Polsko. Kontaktní osoba: Hubert Dybaś.
WWW:
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

70 % (23. 7. 2013, 12.27)
Zastavovali jsme se zde jen na oběd, proto pokoje hodnotit nemohu. Chata stojí na velmi krásném místě s dalekým výhledem na Bieszczady. Příjezdová cesta k chatě je kvalitní asfaltka, proto může být i velmi vhodným cílem při autoturistice či pro výjezd na kole. Nabídka v restauraci nebyla příliš široká, ale vybraný bramborák s masovou směsí (tzv. placek) byl dobrý. Ač venku bylo teplo, v chatě byl příjemný chládek.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel górski Kamionka, Lesko - Bezmiechowa Górna
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...