– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko na Magurze Małastowskiej, Małastów - Magura Małastowska

85 % (1)

Schronisko na Magurze Małastowskiej (740 m), Małastów - Magura Małastowska

+48 183 518 057, mob. +48 795 758 145 schroniskomagura@gmail.com
Schronisko na Magurze Małastowskiej [Powiększ - nowe okno]
30 0
Lokalizacja: V Nízkých Beskydech, 1 km pod vrcholem Magura Małastowska (813 m), na rozcestí turistických cest. Asi 1 km východně od chaty leží Malastovské sedlo (Przełęcz Małastowską), kterým prochází silnice ze slovenského Bardejova do polského města Gorlice. 300 m od chaty je horní stanice lyžařského vleku, od ní vede i krátká trasa pro běžkaře. Nedaleko se nachází malebné lemkovské obce Przysłup a Nowica s hezkými kostelíky.
Zakwaterowanie: Nejvýše položená horská chata v Nízkých Beskydech. Chata je v provozu po celý rok a nabízí 30 lůžek ve 4 pokojích se společným soc. zařízením (1x2, 1x4 a 2x9 lůžek) a 1 pokoji s vlastní koupelnou (1x6 lůžek). V chatě je bufet s jednoduchým občerstvením a nápoji (palačinky, pirohy, vaječina, pivo atd.). Chata byla postavena v roce 1955 v goralském stylu, který si udržela do současnosti.
Cena: Celoročně: 4- a 9-lůžkový pokoj 20 zł/os/noc, 2-lůžkový pokoj 25 zł/os/noc, 6-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou 25 zł/os/noc. Horká voda zdarma.
Adres: Horská chata Magura Małastowska (turistická chata na Malastovské Maguře, chata Malastovská Magura, Schronisko PTTK na Magurze Małastowskiej im. Stanisława Gabryela), Małastów 82, 38 307 Sękowa. Kontaktní osoba: Mieczysław Cyrkowicz.
Notatki: Fotografie: Robert Vystrčil (levneubytovani.net), 2012. Mapu této části Nízkých Beskyd najdete na www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Beskidy-Compass/Beskid-Niski-czesc-zachodnia.html
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

85 % (11. 10. 2012, 12.58)
Útulná turistická chata, téměř dostupná i autem, může tak být vhodným cílem i při špatném počasí. Větší zážitek a uspokojení ale budete mít, když k chatě z údolí vyjedete na kole či vyjdete pěšky. Zajímavostí chaty je způsob objednávání jídel v restauraci, když objednávku musíte křičet do šachty výtahu vedoucího do kuchyně. Po chvilce čekání vám z kuchyně vyjede velmi dobrý výsledek. Alespoň mně zapečené palačinky se špenátem velmi chutnaly. Pokoje jsou v patře chaty, není to žádný luxus, ale turista především ocení střechu nad hlavou a turistickou atmosféru.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko na Magurze Małastowskiej, Małastów - Magura Małastowska
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...