– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska

80 % (1)

Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich (1.670 m), Bukowina Tatrzańska

+48 781 055 555, +48 182 077 607 schronisko@piecstawow.pl
Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich [Powiększ - nowe okno]
67 0
Lokalizacja: V nitru polských Vysokých Tater, na severním břehu Předního jezera (Przedni Staw Polski). Výborné východisko pro přechod nejtěžší tatranské turistické stezky Orlí prť (Orla Perć). Dostupné je i jezero Mořské oko a vrchol Rysů (výstup zabere cca 6,5 hodiny), z Rysů je následně možné přejít na slovenskou stranu Tater (např. na Štrbské Pleso). Nejkratší přístup ze Slovenska je z pohraniční osady Lysá Poľana (3 hod.).
Zakwaterowanie: Vysokohorská chata s kapacitou 67 lůžek, nejvýše položená v polských Tatrách. Chata má stylový interiér vyřezávaný ve dřevě. V chatě je 13 pokojů (2-, 4-, 7-, 8- a 10-lůžkových). Společné WC a sprchy s teplou vodou. Restaurace s jídelnou a možností stravování po celý den. Turistům je k dispozici i kuchyňka pro vaření z vlastních zásob. V případě obsazení všech lůžek (což bývá často) je možnost nocování na podlaze jídelny.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07-09, víkend májový, Boží tělo, Silvestr): 2-lůžkový pokoj 90 zł/os/noc (včetně povlečení), 4-lůžkový 55 zł/os/noc, vícelůžkový 45 zł/os/noc. Mimosezóna: 2-lůžkový pokoj 90 zł/os/noc (včetně povlečení), 4-lůžkový 45 zł/os/noc, vícelůžkový 35 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt, ručník 5 zł/os/pobyt. Rekreační poplatek 1,30 zł/os/noc.
Adres: Horská chata V Dolině pěti polských jezer (turistická chata Pět polských jezer, Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich im. Ludwika Zejsznera), Andrzej Krzeptowski, 34 530 Bukowina Tatrzańska. Poštovní adresa: skr. poczt. 196, 34 500 Zakopane.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

80 % (9. 12. 2012, 08.59)
Użytkownik przebywał tu od 11 października 2012 do 13 października 2012.
Aj napriek neplánovanému sťahovaniu z jednej izby do druhej solídne ubytovanie a služby v možnostiach horskej chaty. Vysoko kladne hodnotím okamžité zaobstaranie mačiek a ich následný predaj pri zamrznutí turistických chodníkov a ich neschodnosť v danom čase.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, Bukowina Tatrzańska
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...