– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko na Przehybie, Gołkowice - Przehyba

80 % (2)

Schronisko na Przehybie (1.175 m), Gołkowice - Przehyba

+48 184 421 390, mob. +48 502 628 805 (Olga Bielak) info@przehyba.pl
Schronisko na Przehybie [Powiększ - nowe okno]
30 0
Lokalizacja: V západní části Sadeckých Beskyd, na hřebenové trase v pásmu Radziejowe, na území CHKO Popradzki Park Krajobrazowy. Od chaty jsou krásné výhledy na Tatry. K chatě je přístup i po asfaltové cestě. U chaty je lyžařský vlek. Výstup na chatu z jihu, od okraje městečka Szczawnica ležícího na slovenské hranici trvá cca 3 hodiny. Přístup je možný i z ostatních stran.
Zakwaterowanie: Horská chata s kapacitou 30 lůžek v 1-, 2-, 3-, 4- a 6-lůžkových pokojích. Část pokojů má vlastní koupelnu, na ostatních pokojích je alespoň umyvadlo. Společné sprchy a toalety jsou na každém patře. V případě obsazení všech pokojů je umožněno turistům spát na zemi. V chatě je vlastní restaurace i společenský sál. Možnost stanování před chatou.
Cena: 2-lůžkový pokoj s umyvadlem 30 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 3-lůžkový s umyvadlem 28 zł/os/noc (s koupelnou 35 zł/os/noc), 5-lůžkový s koupelnou 33 zł/os/noc, 6- a 9-lůžkový 25 zł/os/noc, spaní na podlaze 15 zł/os/noc. Zapůjčení povlečení 8 zł/os/pobyt. Zapůjčení TV 8 zł/den. Stanování před chatou: stan 3 zł/noc + osoba 5 zł/noc.
Adres: Horská chata na Przehybie (turistická chata Przehyba, Schronisko PTTK na Przehybie, Schronisko Przehyba), Olga Bielak, 33 388 Gołkowice
Notatki: Mapu Sadeckých Beskyd najdete na www.e-gory.pl/index.php/Mapy-online/Beskidy-Sygnatura/Beskid-Sadecki.html
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

75 % (5. 5. 2013, 21.47)
Użytkownik przebywał tu od 24 kwietnia 2013 do 25 kwietnia 2013.
Jesteśmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski od 2010r. Na ostatniej wyprawie w Beskid Sądecki postanowiliśmy skorzystać z obiektu rekomendowanego jakim jest schronisko PTTK „Na Przehybie”. Zgodnie z zasadą jaka obowiązuje w obiektach rekomendowanych uznawana jest zniżka 30% na nocleg dla członków posiadających karty klubowe. Zarówno ja, jak i moja żona posiadamy takie karty. Podczas telefonicznej rezerwacji noclegu informowałem zarządcę schroniska o posiadających uprawnieniach do zniżki. Otrzymałem informację, że zniżka zostanie uznana. Gdy doszliśmy do schroniska, podczas rozmowy i kwaterowania Pani kierownik wystawiła nam paragon nie informując o wysokości nabijanej kwoty nieuwzględniającej jak się okazało zniżki na nocleg. Poinformowaliśmy w/w ponownie, że posiadamy karty klubowe i jesteśmy członkami klubu Zdobywców Korony Gór Polski i zniżka powinna być naliczona. Pani kierownik jednak oświadczyła, że nie jest w stanie wycofać nabitej kwoty i dokonać korekty w kasie fiskalnej bowiem jak oświadczyła już ją zamknęła. Zaproponowaliśmy, aby w takim razie zniżka została uwzględniona na inne usługi świadczone przez schronisko lub aby w dowolny sposób przynajmniej część tej należności została nam zrekompensowana. Pani kierownik stanowczo odmówiła i nie wykazała chęci polubownego załatwienia sprawy. Chcieliśmy przestrzec innych Zdobywców o nie do końca uczciwych praktykach stosowanych przez Panią kierownik schroniska oraz braku jej pro turystycznej postawy. Nadmieniam, że korzystaliśmy już wcześniej z innych obiektów rekomendowanych i nigdy nie spotkaliśmy się z problemami przy naliczaniu zniżki.
85 % (11. 10. 2012, 13.11)
Przehyba je centrem turistiky v této části Sadeckých Beskyd, stýkají se zde turistické cesty skutečně z hodně směrů, možnosti pro výlety jsou tak široké. Zdejší schronisko je klasická horská chata, poměrně veliká. V restauraci je nabídka typických polských turistických jídel (bigos, žurek, nalešniky at.). Posedět můžete uvnitř v restauraci i na terase. Určitě toto místo stojí za návštěvu. Vedle chaty stojí i kaplička, kde se konají bohoslužby.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko na Przehybie, Gołkowice - Przehyba
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...