– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Szkolne Schronisko Turystyczne, Winiczki

?? %
+421 566 373 470, +421 566 373 473, +421 556 855 389 vinicky@sospsvke.edu.sk
Szkolne Schronisko Turystyczne [Powiększ - nowe okno]
20 0
Lokalizacja: Vo viniciach medzi dedinami Viničky a Borša, v malebnej tokajskej vinohradnickej oblasti na juhovýchode Slovenska na svahoch Zemplínských vrchov nad riekou Bodrog. Vlaková zastávka Borša 1,4 km. Streda nad Bodrogom 3,5 km, Slovenské Nové Mesto 4,5 km (priechod do Maďarska), hraničný priechod Veľký Kamenec 11 km (neďaleko rekreačné miesto Karča).
Zakwaterowanie: Ubytovňa domova mládeže s kapacitou 20 lôžok (5 izieb, v každej 4 lôžka). Ponúkame degustáciu tokajských vín v školskej pivnici (Tokajská pivnica).
Cena: Celoročne: nové izby (vlastná sprcha + WC) 11,35 EUR/os/noc, staršie izby (spoločná sprcha a WC na chodbe, cena z roku 2017) 7,35 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane DPH, rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adres: Turistická ubytovňa Dom mládeže, Hlavná 232/14, Viničky - Szőlőske. Prevádzkovateľ: Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Košice, pracovisko Viničky. Bývalý názov školy: Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska (Szőlészeti és Gyümölcstermesztő Szakközépiskola) alebo Stredné odborné učilište - Középfokú Szaktanintézet. Riaditeľka školy: Mgr. Blažena Číkošová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Szkolne Schronisko Turystyczne, Winiczki
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...