– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Agroturystyka Stajnia Malonty, Malonty

?? %

Agroturystyka Stajnia Malonty (635 m), Malonty

mob. +420 720 238 822 stajmalonty@email.cz
Agroturystyka Stajnia Malonty [Powiększ - nowe okno]
11 0
Lokalizacja: Na okraji vesnice Malonty v malebné krajině předhůří Novohradských hor, u cesty z Kaplice do Pohorské Vsi. Autobusová zastávka Malonty, kovárna 300 m. V blízkém okolí pěkné cyklistické trasy, možnost houbaření či rybaření. Krásný turistický výlet vede na zapomenutou vyhlídkovou horu Jelení vrch (957 m, též známou jako Doppler), dříve nejvyšší bod přístupné části Novohradských hor.
Zakwaterowanie: Menší rodinná ekologická farma se zaměřením na chov a výcvik koní a jezdců (především pro parkur). V hlavní budově je možnost ubytování, v podkroví jsou 2 pokoje (3- a 4-lůžkový) a 1 apartmán (4-lůžkový), v přízemí je společné soc. zařízení, velká společenská místnost s krbem a TV, vybavená kuchyňka (sporák, mikrovlnka, varná konvice atd.), infrasauna a WiFi. V areálu statku je venkovní ohniště, místo na uložení kol i pro parkování aut. Hostům nabízíme svezení na koni (turistika na koni, tréninkové hodiny). Možnost ustájení koní. Ubytování je v provozu pouze v létě (měsíce 05-10), možnost telefonické dohody i pro jiné období.
Cena: Celá sezóna (měsíce 05-10): pokoje 250 Kč/os/noc, apartmán 350 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen na 1 noc. Pro běžné návštěvníky, kteří se neodvolají na tento web, jsou ceny o 50 Kč/os/noc vyšší. Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Adres: Ekologická farma Stáj Malonty, Malonty 81, 382 91 Malonty. Majitel: Vlastimil Starý. Kontaktní osoba: Eliška Stará.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Václav S. (22. 9. 2020, 20.15)
Bohužel, po měsíci snažení obnovit přihlašovací údaje (jak kvůli možným odpovědím, tak i aktualizaci článku), jsem nucen odpovědět k výše (nebo níže) uvedené recenzi tímto způsobem, neboť navrácení údajů patrně není možné. Tento text slouží k odpovědi k příspěvku "Vera T. (16. 8. 2020)" Litujeme, že jste si pobyt neužila. Bohužel, ačkoliv se vám zdají "výmluvy" jako nepodstatné, déšť, či možný úraz koně (který se stal), bohužel nejsme schopni dopředu ovlivnit. Zdraví koní pro nás zůstává přednější, než spokojenost hostů. V tomto případě proběhla osobní omluva, čímž poukazuji na zmíněné "nezájem majitelů o hosty a nezájem situaci slušně řešit". Je třeba si také bohužel uvědomit, že jsme primárně stájí, nikoliv pensionem. Na možnou nečistotu v ubytování si doposud nikdo nestěžoval. Pokud tomu tak bylo, je možnost nás kontaktovat a požadovat výměnu pokoje, či úklid zmíněných nečistot. Každopádně děkujeme upozornění, jistě si dáme záležet. Omlouváme se za pokažený víkend a hodně štěstí při příštím výběru ubytování. Václav Starý, Stáj Malonty
Vera T. (16. 8. 2020, 12.30)
Użytkownik przebywał tu od 14 sierpnia 2020 do 16 sierpnia 2020.
Pobyt na Farmě Malonty jsem naplánovala hlavně z důvodu nabízených jizd na konich pro moji 11letou dceru. Vše jsem zařizovala dopředu a na domluvené termíny jizd jsme vždy přijeli zpět na farmu. Bohužel ani jeden termin nebyl ze strany majitele dodržen. Jen výmluvy, výmluvy a výmluvy. Dcera nebyla!! na koních za celý víkend ani jednou. Když k tomu připočtu špínu v ubytování, nezájem majitelů o hosty, nezájem celou situaci slušně a rozumně řešit, slzy dcery, protože se na koně těšila celý týden= zkažený celý víkend- konec dovolené. Toto ubytování bych opravdu nikomu nedoporučila.
Stosunek jakości do ceny10 %Czystość10 %Personel20 %Otoczenie60 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Agroturystyka Stajnia Malonty, Malonty
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...