– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Svatopluk ***, Liptowska Osada - Korytnica

?? %
mob. +421 917 586 092, +421 948 870 202 info@hotelkorytnica.sk
Pensjonat Svatopluk *** [Powiększ - nowe okno]
148 0
Lokalizacja: V kľudnej kúpeľnej osade Korytnica, uprostred lesa v nádhernej prírode národného parku Nízke Tatry, v blízkosti minerálnych prameňov. Možnosť návštevy malej farmy s koňmi. Výborné východisko pre pešiu turistiku. Lyžiarske stredisko Donovaly iba 5 km. Kúpenie vo vodnom svete Gothal v Liptovskej Osade 10 km.
Zakwaterowanie: Penzión s komfortnými izbami, kaviarňou a reštauráciou s celoročnou prevádzkou. Izby sú 2- až 10-lôžkové, na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV a WiFi pripojenie. Spoločenská miestnosť s doskovými hrami pre deti. Pred penziónom je terasa s príjemným posedením a výhľadom na detské ihrisko s pieskoviskom. Možnosť prenájmu na letné tábory pre deti a školy v prírode, k dispozícii aj 28-lôžková turistická časť v podkroví. Ponúkame baby-sitting a služby kvalifikovaných animátorov. Organizujeme firemné akcie s cateringom a kultúrnym programom. Bezplatné parkovisko. Požičovňa áut a bicyklov.
Cena: Leto: 4 osoby 17,50 EUR/os/noc, 3 osoby 20 EUR/os/noc, 2 osoby 22,50 EUR/os/noc, 1 osoba 30 EUR/noc. Zima: 3 osoby 21,70 EUR/os/noc, 2 osoby 25 EUR/os/noc, 1 osoba 35 EUR/noc. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Raňajky 7 EUR. Poplatok obci 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adres: Penzión Svätopluk (tiež Hotel Korytnica), Korytnica 669, 034 75 Liptovska Osada. Prevádzkovateľ: FashionEO s.r.o. Kontaktná osoba: Pavel Tribula.
WWW:
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Video: Pri penzióne Svätopluk

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Svatopluk ***, Liptowska Osada - Korytnica
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...