– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Turbaza Svitanok - schronisko turystyczne, Użgorod

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Turbaza Svitanok - schronisko turystyczne, Użgorod

Turbaza Svitanok - schronisko turystyczne [Powiększ - nowe okno]
260
Lokalizacja: Nedaleko od centra Užhorodu (cca 10 minut chůze), metropole Zakarpatí, na zelených výběžcích hory Kalvaria. Autobusové a vlakové nádraží Užhorod 4 km. Letiště Užhorod 3 km. V Užhorodu krásná pěší zóna, památky, skanzen, mnoho restaurací, obchodů, diskotéky.
Zakwaterowanie: Postarší šestipodlažní ubytovna s celoročním provozem nabízející 260 míst v 1- až 4-lůžkových pokojích různé kategorie. Restaurace, bar, občerstvení, parkoviště, konferenční sál (280 míst), půjčovna sportovního vybavení. V zimní sezóně výlety do lyžařských středisk.
Cena: 2- až 4-lůžkový pokoj s koupelnou v buňce 80 UAH/os/noc, bez koupelny 50 UAH/os/noc. Pokoje s příslušenstvím: 1-lůžkový 165 UAH/noc, 2-lůžkový 100 UAH/os/noc, 3-lůžkový 90 UAH/os/noc. Pololuxusní apartmány (1 místnost): 1-lůžkový 190 UAH/pokoj/noc, 2-lůžkový 265 UAH/pokoj/noc. Luxusní apartmán (2 lůžka, 2 místnosti) 295-320 UAH/apartmán/noc. Plná penze 120 UAH, děti 70 UAH. Slevy pro děti (do 12 let 30 %) i pro skupiny. Ceny jsou platné na léto 2011 (1.4.-30.09.)
Adres: Turbaza Svitanok (turistická ubytovna Svitanok, hotel Svitanok), Košická 30, Užhorod (též Užgorod, Uzhgorod). Provozovatel: Zakarpatturist, Košická 30, 88 000 Užhorod.
Notatki: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je téměř přesná. Fotografie jsou staré několik let. Turbáza je v roce 2013 mimo provoz!
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Turbaza Svitanok - schronisko turystyczne, Użgorod
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...