– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kemping Borovica, Vinné - Hôrka

?? %
+421 566 871 040 infocentrum@vinne.sk
Kemping Borovica [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: V rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej Šírave, v srdci Dolného Zemplína asi 7 km od Michaloviec. V stredisku Hôrka nájdete všetko pre oddych a dovolenku s možnosťou turistiky. Dobré podmienky na kúpanie, člnkovanie, vodné športy alebo rybolov. Na Hôrke je prístav, odkiaľ sú vyhliadkové plavby po Šírave výletnou loďou Zemplín. V blízkosti je možné sa stravovať v reštauráciách či bufetoch. Vinianske jazero 3 km, Viniansky hrad 4 km.
Zakwaterowanie: Táborisko (camping) s miestami pre stanovanie, karavany a na oddych (pláž), s trávnatou plochou, čiastočne zatienenou stromami. Na táborisku je sociálne zariadenie (WC a sprchy), kuchynka bez riadu, možnosť pripojenia na el. prípojku. Prevádzka 1.7.-31.8.
Cena: Celá sezóna: stan 4 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 3 EUR/noc, príves 4 EUR/noc, elektrická prípojka 3,50 EUR/noc. Ceny sú platné bez ohľadu na počet osôb (za osoby sa nič navyše nevyberá). Použitie WC 0,30 EUR (pre ubytovaných zdarma), sprchy 1 EUR.
Adres: Táborisko Borovica (Camping U Borovice), stredisko Hôrka, 072 31 Vinné. Táborisko je v správe obce Vinné. Kontaktná osoba: Kamila Soloninková.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Borovica, Vinné - Hôrka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...