– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Top apartmán, Bratysława

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Top apartmán, Bratysława

hlavné mesto Bratislava / Małe Karpaty / Złote Piaski Pokaż na mapie
Top apartmán [Powiększ - nowe okno]
15
Lokalizacja: V centre Bratislavy, na pešej zóne, v tichom dvore rušnej ulice Obchodná. V bezprostrednej blízkosti je veľa kaviarní, barov, obchodov a kultúrnych pamiatok (Prezidentský palác 200 m, Primaciálny palác 500 m, Bratislavský hrad 1,1 km, Michalská brána 450 m). Nábrežie Dunaja 1 km. Hlavná železničná stanica Bratislava 1,6 km.
Zakwaterowanie: Moderný veľký podkrovný apartmán so 7 izbami a rozlohou 180 m2, max. pre 15 osôb. Apartmán ponúká 5 izieb na spanie (oddelené aj manželské lôžka), zariadenou kuchynku (chladnička, mikrovlnka), 2 kúpelne (fén, práčka), 2 spoločenské miestnosti (LCD TV+SAT, DVD, PC s internetom). V celom apartmáne je WiFi pripojenie zdarma. V blízkosti apartmánu (vedľajšia ulica) je strážené parkovisko. Apartmán je nefajčiarský, k dispozícii je káva, čaj, minerálka. Možnosť využiť služby recepcie (5 min. chôdze).
Cena: Sezóna (11.3.-30.10., 27.12.-3.1.): 1-4 osoby 100 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 13 EUR/os/noc. Mimosezóna: 1-4 osoby 90 EUR/apartmán/noc, každá ďaľšia osoba 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1,65 EUR/os/noc. Strážene parkovanie 5 EUR/deň. Psík, mačka 6 EUR/noc. Káva, čaj, minerálka zdarma. Ceny platia aj pre ubytovanie iba na 1 noc. Pre pobyty na 4 a viac nocí bezplatný transfer z bratislavského letiska.
Adres: Top apartmán (Top Apartment), Tibor Šeliga, Obchodná 30, 811 02 Bratislava
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Top apartmán, Bratysława
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...