– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko górskie Trangoszka, Horná Lehota - Chopok-południe

?? %

Schronisko górskie Trangoszka (1.110 m), Horná Lehota - Chopok-południe

mob. +421 917 998 431 chatatrangoska@gmail.com
Schronisko górskie Trangoszka [Powiększ - nowe okno]
78 0
Lokalizacja: Priamo v lyžiarskom stredisku Chopok-juh v závere Bystrej doliny, 10 km severne od dediny Bystrá, v obklopení horských velikánov Nízkych Tatier. Chata je celoročne dostupná autom. Autobusová zastávka 350 m. Východisko turistickej trasy na Štefánikovu chatu, Jaskyňu mŕtvych netopierov a na Ďumbier. Srdiečko (spodná stanica lanovky na Chopok a Kosodrevinu) 900 m.
Zakwaterowanie: Tradičná turistická horská chata (hotel) s reštauráciou a pekným výhľadom na hory. Chata pozostáva z dvoch častí (hlavnej budovy a chaty B). Chata A (54 lôžok): recepcia s denným barom, reštaurácia, 4 izby s vlastnou kúpeľňou, zvyšné izby s vlastným umývadlom a spoločným soc. zariadením na chodbe. Chata B (24 lôžok): 8 izieb (2-posteľových) + 8-miestna klubovňa (výborná pre väčšie skupiny). Reštaurácia je otvorená denne, možnosť usporiadania firemných akcií či grilovačky s šéfkuchárom. Letná terasa. Detské ihrisko s trávnatou plochou.
Cena: Leto: izba s umývadlom 19 EUR/os/noc (iba 1 osoba 30 EUR/izba/noc), izba s kúpeľňou 22 EUR/os/noc (iba 1 osoba 36 EUR/izba/noc), deti do 12 rokov 14 EUR/noc, pes 7 EUR/pobyt. Zima: izba s umývadlom B 20 EUR/os/noc, izba s umývadlom A 24 EUR/os/noc (iba 1 osoba 39 EUR/izba/noc), izba s kúpeľňou 28 EUR/os/noc (iba 1 osoba 47 EUR/izba/noc), deti do 12 rokov 16 EUR/noc, pes 9 EUR/pobyt. Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Poplatok obci 0,70 EUR/os/noc (osoby nad 6 rokov). Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zľavy pre školy.
Adres: Chata Trangoška, Chopok-juh, Horná Lehota 688, pošta 977 01 Bystrá. Chatár: Pavol Černý. Kontaktná osoba: Bc. Janka Švantnerová, prevádzkar.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko górskie Trangoszka, Horná Lehota - Chopok-południe
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...