– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartament Lipová 360, Lipowa

?? %

Apartament Lipová 360, Lipowa

mob. +420 721 354 436 (ubytování, Věra Neumannová), +420 732 690 191 (domluva stravování, Martin Neumann) vera-neu@seznam.cz
Apartament Lipová 360 [Powiększ - nowe okno]
5 0
Lokalizacja: V klidné pohraniční vesničce Lipová (dříve Hanšpach) ve Šluknovském výběžku, v podhůří Labských pískovců a Českého Švýcarska. Ves Lipová se stala vesnicí roku 2019. Přímo kolem domu prochází cyklostezka. Zámek Lipová má nově upravený park a rybník. Vlaková zastávka Lipová u Šluknova 1,8 km. Okolí poskytuje množství stezek krásnou přírodou. Zdejší kraj je známý množstvím rozhleden, mezi nejkrásnější patří Tanečnice a Vlčí Hora. Turistický hraniční přechod do Německa Neudorf 3 km. Město Velký Šenov 3,5 km, Šluknov 7 km, Dolní Poustevna 7 km (přechod do německého města Sebnitz).
Zakwaterowanie: Plně vybavený apartmán pro 5 osob v domě po celkové rekonstrukci (čeká jen na omítnutí). Apartmán má předsíň, dva pokoje (ložnice má 3 lůžka, obývací pokoj má 2 lůžka), kompletně vybavenou kuchyňku (kuchyňská linka s troubou a varnou deskou, lednička, varná konvice, nádobí), koupelnu (WC, sprchový kout), TV a bezplatné WiFi připojení. Před domem je malá zahrádka s příjemným posezením u potoka a možností parkování. Kola si můžete uschovat v prostorné chodbě apartmánu. Možnost obědů a večeří v naší rodinné restauraci U Pytláka vzdálené 600 m na hřehu Zámeckého rybníka.
Cena: Celoročně: 1-2 osoby 1.200 Kč/apartmán/noc, za každou další osobu 450 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i rekreačního poplatku) a platné při ubytování na 2 a více nocí (v měsících 07, 08 však upřednostňujeme týdenní pobyty). Při dlouhodobějším pobytu možnost slev.
Adres: Apartmán Lipová 360 (dříve též apartmán U Pytláka), Lipová 360, 407 81 Lipová u Šluknova. Provozovatelka: Věra Neumannová. Partnerská Restaurace U Pytláka: Lipová 377, 407 81 Lipová u Šluknova.
WWW:
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartament Lipová 360, Lipowa
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...