– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat U Roušarů, Lubná

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat U Roušarů [Powiększ - nowe okno]
20
Lokalizacja: Ve vesnici Lubná v mírně zvlněném terénu Českomoravské vysočiny mezi historickými městy Polička (8,5 km) a Litomyšl (15 km). Autobusová zastávka 500 m. Skalní město Toulovcovy maštale 8 km.
Zakwaterowanie: Penzion ve zrekonstruovaném stavení barokního statku z minulého století. Vlastní krytý vyhřívaný bazén 4x8 m, stolní tenis, koš na košíkovou, antukový tenisový kurt, travnaté hřiště. V penzionu je 6 útulných pokojů (2x2, 1x3, 2x4 lůžka) a 1 apartmán (1x5 lůžek), každý pokoj i apartmán má vlastní soc. zařízení. Společná plně vybavená kuchyňka (lednice s mrazáčkem, el. sporák, myčka, mikrovlnka, varná konvice, topinkovač). Prostorná jídelna, možnost domácí polopenze. Společenská místnost se samoobslužným barem, kde si můžete načepovat pivo. Uzavřený dvůr s posezením a možností parkování. V zahradě za domem je gril a dětský koutek.
Cena: Celoročně: 450 Kč/os/noc, děti do 10 let 250 Kč/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Domácí mazlíček 100 Kč/noc. Snídaně 80 Kč (děti do 10 let 50 Kč), večeře 100 Kč (do 10 let 70 Kč), polopenze (bez možnosti využití kuchyňky) 150 Kč (do 10 let 100 Kč). Rekreační poplatek 6 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adres: Penzion U Roušarů, Marie Roušarová, Lubná 123, 569 63 Lubná. Kontaktní osoba: Marie Pechancová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat U Roušarů, Lubná
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...