– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom noclegowy BaHamy, Strażske

?? %
mob. +421 915 915 669 info@ubytovnastrazske.sk
Dom noclegowy BaHamy [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: V areáli Strednej odbornej školy v Strážskom, v podhorí Vihorlatu. Železničná stanica Strážske 800 m. Blízke mestá: Michalovce 15 km, Humenné 10 km, Vranov nad Topľou 17 km. Zrúcanina Brekov 5 km.
Zakwaterowanie: Ubytovňa zrekonštruovaná v roku 2022, vhodná najmä pre dlhodobé ubytovanie zamestnancov firiem alebo študentov. V ubytovni sú 2- a 3-lôžkové izby, bezplatné WiFi, spoločné sociálne zariadenia, kuchynka (chladnička, mikrovlnka,…). Parkovanie priamo v areáli pri ubytovni.
Cena: Krátkodobé ubytovanie (2-30 nocí): izba so spoločným soc. zariadením 10 EUR/os/noc, izba s vlastnou kúpeľňou 20 EUR/os/noc. Dlhodobé ubytovanie (30 a viac nocí): izba 2-lôžková 160 EUR/os/mesiac, 3-lôžková 120 EUR/os/mesiac. Poplatok mestu Strážske 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne. DPH, povlečenie aj energie sú v cene. V prípade záujmu o súkromie je nutné uhradiť aj neobsadené lôžka na izbe.
Adres: Ubytovňa Strážske (bývalá turistická ubytovňa BaHamy, v minulosti školský internát), Mierová 302/61B, areál SOŠ (Stredná odborná škola), 072 22 Strážske. Prevádzkovateľ: TRANSPORTIT s.r.o., Ulič. Kontaktná osoba: Mgr. Kamil Hajdučko.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom noclegowy BaHamy, Strażske
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...