– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Sporthotel Aquacentrum, Domażlice

?? %

Sporthotel Aquacentrum, Domażlice

mob. +420 607 112 472 sporthotel@sportoviste-domazlice.cz
Sporthotel Aquacentrum [Powiększ - nowe okno]
61 8
Lokalizacja: V klidné okrajové části Domažlic (směr Folmava), v těsné blízkosti tartanového hřiště a tenisových kurtů. K areálu Vás dovede potok Zubřina. Autobusové nádraží u náměstí 15 minut chůze, žel. stanice Domažlice zastávka 10 minut. Domažlice jsou starobylé královské město (malebné podloubí, šikmá věž, srpnové Chodské slavnosti). Oblíbené letovisko Babylon (přírodní koupaliště s bezplatným vstupem) 8 km. Nová cyklostezka s napojením na další (Český les, Šumava) 100 m od ubytovny.
Zakwaterowanie: Nově zrekonstruovaná hotelová ubytovna se sportovním areálem. V hotelu je 13 pokojů s vlastní koupelnou (1x1, 1x2, 1x3, 7x4, 1x5, 2x11 lůžek), 2 pokoje jsou bezbariérové. Hosté mohou využít aquacentrum s tobogánem, plavecký bazén, wellness centrum (sauny, fitness sál), kuželkářské a bowlingové dráhy, restauraci, bistro H2O s možností občerstvení i masérské a kosmetické služby.
Cena: Ceny zahrnují 1,5 hod/os/den bazénu zdarma! Celoročně: pokoj 1-lůžkový 600 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 500 Kč/os/noc, 3-lůžkový 450 Kč/os/noc, 4-lůžkový 400 Kč/os/noc, 5-lůžkový 350 Kč/os/noc, 11-lůžkový 300 Kč/os/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí při plném obsazení pokoje, i při ubytování jen na 1 noc. Pro školy a sportovní soustředění možnost slev.
Adres: Sporthotel Domažlice, Aquacentrum, Palackého 230, 344 01 Domažlice - Hořejší Předměstí. Provozovatel: Správa sportovních zařízení města Domažlice s.r.o. Kontaktní osoba: Dalibor Kubů, jednatel.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Sporthotel Aquacentrum, Domażlice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...