– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom noclegowy, Kočovce

?? %
mob. +421 948 092 111 ubytovnakocovce@gmail.com
Dom noclegowy [Powiększ - nowe okno]
55
Lokalizacja: V malej, kľudnej dedinke Kočovce, iba 7 km od centra Nového Mesta nad Váhom. Priamo v Kočovciach je poľovnícko-športová strelnica s olympijskými parametrami a historicko-prírodovedný Rakovského náučný chodník v dĺžke 5 km. Medzi hlavné atrakcie blízkého okolia patrí hrady Beckov, Tematín a Čachtický hrad, ktoré spájajú turistiku so spoznávaním histórie. Rekreačné stredisko Zelená voda 5 km (vodné športy, rybolov). Lyžiarske stredisko Kálnica 7 km. Autobusová zastávka 250 m.
Zakwaterowanie: V roku 2020 novovybudovaná ubytovňa s kapacitou 55 lôžok v 21 izbách (18x2, 13x3 lôžka), vhodná pre robotníkov aj turistov. Na každej izbe je vlastné soc. zariadenie (sprcha+WC), vlastná kuchynka (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, kuchynský riad) TV a WiFi pripojenie. V prízemí sa nachádza práčovňa so sušičkou (za poplatok). Pred ubytovňou je parkovisko chránené kamerovým systémom.
Cena: 1-30 nocí: 1 osoba na izbe 15 EUR/noc, 2 osoby 10 EUR/os/noc, 3 osoby 8 EUR/os/noc. 31 a viac nocí: 1 osoba na izbe 11 EUR/noc, 2 osoby 7 EUR/os/noc, 3 osoby 5,50 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné celoročne.
Adres: Ubytovna Kočovce, Kočovce 289, 916 31 Kočovce. Kontaktná osoba: Ing. Lenka Benechová. Prevádzkovateľ: Automotive solutions SK s.r.o.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom noclegowy, Kočovce
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...