– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Internat wojskowy Na Skále, Sedloňov - Polom

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Internat wojskowy Na Skále (750 m), Sedloňov - Polom

Internat wojskowy Na Skále [Powiększ - nowe okno]
15
Lokalizacja: Na samotě Polom v malebném a klidném prostředí Orlických hor pod horou Vrchmezí, 1 km od obce Sedloňov a 15 km od města Dobrušky. Pro aktivní dovolenou se nabízí pěší i cyklotrasy po Orlických horách, v zimě běžkové trasy a sjezdovky v Sedloňově (1 km), Olešnici (2 km) a v Deštném (10 km). Možnost koupání v dobrušském krytém a venkovním bazénu.
Zakwaterowanie: Ubytovna s kapacitou 15 osob v pěti 2-lůžkových pokojích s přistýlkou. Na každém pokoji je lednička, TV a umyvadlo s teplou vodou. Ubytovna má společné sociální zařízení (WC a sprchové kouty). Možnost vaření ve společné kuchyni (dva sporáky, mikrovlnka, lednice, rychlovarná konvice a každý pokoj má svoji skříňku s nádobím) s jídelnou. Společenská místnost s LCD TV-SAT. Venkovní prostor vhodný na grilování a zahradní párty. Prostor ubytovny je oplocen, což je vhodné pro rodiny s dětmi.
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 250 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 125 Kč/os/noc), 3 a více nocí 240 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 120 Kč/os/noc). Přistýlka: 1-2 noci 225 Kč/noc (dítě 62,50 Kč/noc), 3 a více nocí 216 Kč/noc (dítě 60 Kč/noc). Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se rekreační poplatek 6 Kč/os/noc.
Adres: Vojenská ubytovna Ve Skále (rekreační zařízení Ve Skále), Sedloňov v Orlických horách - Polom. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Luděk Koníř.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Internat wojskowy Na Skále, Sedloňov - Polom
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...