– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Vojenská ubytovna Světovar, Pilzno - Slovany

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Vojenská ubytovna Světovar, Pilzno - Slovany

Plzeň Pokaż na mapie
Vojenská ubytovna Světovar [Powiększ - nowe okno]
121 0
Lokalizacja: V Plzni, nedaleko centra, v městské části Slovany. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, krytý bazén, různá sportoviště, kino, museum. Tramvajová konečná stanice Světovar 100 m. Vlaková stanice Plzeň-Koterov 900 m, Plzeň-hlavní nádraží 2,5 km.
Zakwaterowanie: Šestipodlažní ubytovna s kapacitou 121 lůžek v 1- a 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, na některých pokojích jsou kuchyňské linky, lednice, TV, balkón. V ubytovně se nachází výtah, recepce, společenská místnost, konferenční místnost, prostor pro úschovu kol, prádelna, sušárna. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoje: 1-7 nocí 280 Kč/os/noc, 8-30 nocí 200 Kč/os/noc, měsíc 5.100 Kč/1-lůžkový pokoj nebo 6.400 Kč/2-lůžkový pokoj. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adres: Vojenská ubytovna (posádková ubytovna) Světovar, Slovanská alej 2445/41, 326 00 Plzeň 2 - Slovany. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, U Prioru 1047/8, 161 00 Praha. Provozní ubytovny: Magdaléna Havlíčková.
Notatki: Stav z roku 2019: ubytovna je před celkovou rekonstrukcí (bude provedena v řádu několika let), v současnosti je v provozu jedno patro, a to POUZE pro příslušníky armády ČR.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Jiří (4. 8. 2014, 14.30)
Vážení,jako bývalí příslušníci ČSLA plánujeme setkání v Plzni ve dnech 2.a 3.května 2015 v počtu 15 účastníků a máme doporučení obrátit se s žádostí o ubytování na Vás.Dovolujeme si požádat o odpověď,zda je požadovaná rezervace u Vás v uvedeném termínu možná.Za tým příslušníků 15.čety bývalého VAU Nitra děkuje Jiří Vondřejc,organizátor setkání

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Vojenská ubytovna Světovar, Pilzno - Slovany
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...