– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Internat wojskowy Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Internat wojskowy Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště

Internat wojskowy Kpt. Nálepky [Powiększ - nowe okno]
157
Lokalizacja: V severozápadní části Tábora, 3 km od nádraží. Autobusová zastávka MHD 200 m. V blízkém okolí se nachází vnitřní i venkovní plavecký bazén, letní plovárna s občerstvením, zimní stadion, kino, divadlo, historické centrum, cyklotrasy, ZOO, muzea, obchody. Do 20 km v okolí Tábora stojí hrad Choustník, zříceniny hradů Borotín, Příběnice a Kozí hrádek, rozhledna Hýlačka a další.
Zakwaterowanie: Ubytovna se samostatnými pokoji i buňkami. Samostatné pokoje jsou 1- a 2-lůžkové s vlastním sociálním zařízením a TV. Buňky jsou s jedním 2-lůžkovým a jedním 3-lůžkovým pokojem, každá buňka má samostatné sociální zařízení, 2-lůžkový pokoj má vlastní TV. Kuchyňka je společná na každém patře, vybavená ledničkami s mrazáky, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a dvěma sporáky. V ubytovně je recepce, prádelna, kolárna a společenská místnost s TV. Zvířata neubytováváme.
Cena: Pokoj 1-lůžkový: 1-2 noci 330 Kč/noc, 3 noci a více 307 Kč/noc. Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 300 Kč/os/noc, 3 noci a více 279 Kč/os/noc. Pokoj 3-lůžkový: 1-2 noci 270 Kč/os/noc, 3 noci a více 251 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Poplatek z pobytu 21 Kč/os/noc. Ceny obsahují DPH, energie, ložní prádlo i ručníky, nic dalšího se nepřiplácí. Ceny jsou platné celoročně.
Adres: Vojenská ubytovna Tábor, Kpt. Nálepky 2395, 390 03 Tábor - Pražské předměstí. Provozuje Armádní Servisní, příspěvková organizace (dříve SVBF) Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Soňa Kaletová.
Notatki: Ubytovna aktuálně neslouží veřejnosti (stav 02/2023).
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Internat wojskowy Kpt. Nálepky, Tabor - Pražské sídliště
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...