– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne Biały szlak (Biela stopa), Wysokie Tatry - Tatrzańska Łomnica

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (3)

Schronisko turystyczne Biały szlak (Biela stopa), Wysokie Tatry - Tatrzańska Łomnica

Schronisko turystyczne Biały szlak (Biela stopa) [Powiększ - nowe okno]
20 0
Lokalizacja: V centre Tatranskej Lomnice vo Vysokých Tatrách. Železničná stanica Tatranská Lomnica 200 m, autobusová stanica 300 m. Obchod 200 m. Tatranská Lomnica je jedno z hlavných tatranských rekreačných stredísk.
Zakwaterowanie: Turistická ubytovňa pre skupiny i jednotlivcov s kapacitou 20 osôb. Ubytovňa má 2- až 4-lôžkové izby. Dve spoločné kuchyne s chladničkami, spoločenská miestnosť, 4 x WC a 3 x kúpeľňa. Vo výbave ubytovne sú 3 TV, PC s TV kartou a internetom. Vedľa ubytovne je parkovisko pre 6 áut a upravené sedenie pri ohnisku.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 8 EUR/os/noc (deti do 12 let 6 EUR/os/noc), prísteľka pre 4. osobu na izbe 6 EUR/noc. Silvester: 11 EUR/os/noc (skupina 10 alebo 20 osôb, min. 5 nocí). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, na 2 a viac nocí (ubytovanie iba na 1 noc +50 %). Pre návštevníkov LevneUbytovani.net je naviac garantovaná zľava 0,50 EUR/os/noc (v týchto cenách zľava ešte nie je zarátaná). Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Adres: Turistická ubytovňa Biela stopa, Viliam Petrík, Tatranská Lomnica 171, 059 60 Tatranská Lomnica
Notatki: Od roku 2017 sa ubytovanie neposkytuje.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (30. 7. 2014, 19.51)
Użytkownik przebywał tu od 26 lipca 2014 do 30 lipca 2014.
Dnes jsme přijeli z Tater. Ubytování úplně super, přímo z ubytovny je výhled na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Ubytovna krásně čistá, ale to nic není proti ochotě pana majitele, který je opravdu super :-). S takovou ochotou jsem se již dlouho nesetkala.... Takže až pojedeme příště do Tater, tak máme určitě jasno, kam... Moc děkujeme.
100 % (14. 5. 2014, 00.11)
Użytkownik przebywał tu od 3 maja 2014 do 10 maja 2014.
Naprosto super ubytování pro nenáročné. Pan Viliam je pečlivý a čistotný. Byli jsme zde s rodinkou a přáteli a naše spokojenost byla opravdu maximální. Pan Viliam nám vyšel ve všem max. vstříc. Děkujeme za parádní dovolenou... Snad napřezrok v září :-)))
100 % (16. 8. 2013, 17.42)
Użytkownik przebywał tu od 8 sierpnia 2013 do 11 sierpnia 2013.
Super pan ubytovatel, pro kterého nic není problém. Poradí, doporučí, vyřeší, opraví, a to vždy s úsměvem. Není-li přítomen osobně, bývá na telefonu. Na chatě se nachází vše, co je pro pobyt tady na horách potřeba, od pohodlné postele přes vybavenou kuchyňku po sušák na promoklé oblečení. Botky jsme hravě usušili u krbu. Ten, kdo potřebuje v pokoji hodně prostoru, však narazí, pokojíky jsou mrňavé, nám však bohatě na přespání stačily a byli jsme velmi spokojení (1 dospělý + 3 děti ve dvou 2-lůžkových pokojích). Nakonec, kdo potřebuje pokoj jako tělocvičnu, ať vyrazí do hor, tam je místa dost :-) Do obchodu, restaurace i na električku je to 5 min, takže skvělá dosažitelnost. U nás spokojenost na 100 %, mohu jen doporučit, rádi se sem opět vrátíme. MNOHOKRÁT DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ POBYT a nejpozději za rok opět nashledanou.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne Biały szlak (Biela stopa), Wysokie Tatry - Tatrzańska Łomnica
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...