– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartament Ujmiak, Brzozowica

90 % (3)

Apartament Ujmiak, Brzozowica

mob. +421 902 327 766 ujmiak@orava.sk
Apartament Ujmiak [Powiększ - nowe okno]
11 0
Lokalizacja: Na okraji obce Brezovica v predhorí Roháčov. Obchod 20 m. Reštaurácia 1 km. Autobus 300 m. Vlak (stanica Trstená) 5 km. Oravská priehrada 10 km. Lyžovanie: Teplica 2 km, Danica 10 km, Prasatín 17 km, Oravice 17 km.
Zakwaterowanie: Chata (apartmán) s izbami 2x2 lôžka, 1x2 lôžka + 2 prísteľky, 1x1 lôžko + 2 prísteľky. Spoločenská miestnost s TV, videom, radiom a dvomi prístelkami (roztahovací gauč), kúpelňa (sprcha, rohová vana), WC, kuchyňa (sklokeramická varná doska, chladnička s výparníkom, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), záhradné posedenie, ohnisko, gril, hojdačka, stolný tenis. Elektrické kúrenie. Parkovanie pri dome.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 4 a viac osôb v chate na 2 a viac nocí (aj cez hlavnú letnú a zimnú sezónu). Celá chata sa prenajíma iba 1 skupine (aj 4 osobám). Cena je konečná (vrátane rekreačného poplatku, energií atď., aj cez zimu). Oferta specjalna tylko dla gości NoclegiTanie.net (LevneUbytovani.net)!
Adres: Turistická ubytovňa ŽSR (Železničná ubytovňa Košice), Bajzova 14, 040 01 Košice - Staré Mesto. Prevádzkovateľ: ŽSR - Závod služieb železníc Bratislava, Bajkalská 41, 821 09 Bratislava. Kontaktná osoba: PhDr. Jana Šimončíková.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (15. 9. 2012, 12.58)
Użytkownik przebywał tu od 16 lipca 2012 do 21 lipca 2012.
S ubytovaním sme boli veľmi spokojní aj s prístupom rod.Ujmiakovej,sú to veľmi príjemní a milý ľudia..Dali sme odporúčanie aj svojim priateľom a rodine.rod.Šajbidorová
(6. 4. 2012, 13.41)
Paní Eve Sobotkovej ešte raz musíme vysvetliť, že máme na www stránke striktne napísané, že psík nemôže (moje deti majú na psíkov alergiu) a pani Sobotková nám chcela psíka zatajiť. Nemuselo to dôjsť tak daleko keby pri objednávaní spomenula psíka a hned by sme jej vysvetlili situaciu, pretože pre nás je dôležitejšie zdravie ako peniaze. S pozdravom a želaním spokojných a seriozných klientov Ujmiakovci.
80 % (4. 4. 2012, 17.04)
Użytkownik przebywał tu od 4 kwietnia 2012 do 4 kwietnia 2012.
Datum není přesné, vím, že to bylo v 1. půlce srpna. Ubytování odpovídá nabídce. Bohužel jsme bydleli jen 1 noc,protože nám nebylo umožněno mít u sebe malého a podotýkám čistotného, řádně oočkovaného psa. Jednala s námi dcera pana majitele, velmi odměřeně, až nepříjemně, absolutně nám neměla zájem vyhověti. Naštěstí cizí obyvatelé Brezovice nám pomohli řešit naši těžkou situaci (byl večer a přišla velká bouřka), takže jsme se druhý den odstěhovali a prožili (5 dosp. + 14letá dívka) velice příjemné dny u jiných lidí. Ubytování nebylo tak honosné jako u Ujmiakových, ale laskavost, přátelskost a pohostinnost nám to bohatě vynahradily. Škoda, že je Brezovica tak daleko. Nakonec jsme byli rádi, že nás nekompromisní dcera p. Ujmiaka donutila jejich apartmán opustit. Díky tomu jsme se utvrdili v tom, že "všude žijí dobří lidé"). Na Slovensku jsme trávili v pořadí 16. dovolenou.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartament Ujmiak, Brzozowica
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...