– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty Willa Hedwika, Rożnów pod Radhoszczem - Dolne Paseky

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartamenty Willa Hedwika [Powiększ - nowe okno]
17 0
Lokalizacja: V klidné lokalitě v Rožnově pod Radhoštěm, téměř v přírodě a zároveň pěšky blízko do centra města (vlakové nádraží Rožnov 1,5 km), u zelené turistické značky na Velký Javorník. Zastávka MHD u vily. Rožnov pod Radhoštěm je srdce Beskyd, nalézá se zde unikátní Skanzen, na dosah jsou Pustevny, Radhošť a Soláň. Výborné možnosti pro turistiku, cyklistiku i lyžování.
Zakwaterowanie: Vybavené apartmány pro 2-6 osob s celkovou kapacitou 17 lůžek. Apartmány jsou 3 typů: 2 lůžka + 1 přistýlka, 3 lůžka + 2 přistýlky, 4 lůžka + 2 přistýlky. V každém apartmánu je vlastní koupelna s WC a vybavená kuchyně (varná deska, mikrovlnka, varná konvice, lednice). Zdarma internet, SAT-TV s DVD. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti zdarma. Vyžití pro děti na zahradě (houpačky, velká trampolína, letní bazén). Zapůjčení jízdních kol pro výlety po Rožnově a okolí. Výlety minibusem.
Cena: Sezóna: 480 Kč/os/noc, junior 13-17 let a senior od 60 let 390 Kč/os/noc, dítě 6-12 let 190 Kč/noc, přistýlka 190 Kč/noc, dítě do 5 let bez nároku na lůžko zdarma, při ubytování jen na 1 noc +120 Kč/os, na 5-7 nocí sleva 10 %, na 8 a víc nocí 15 %. Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (jen 1 osoba +50 %). Rekreační poplatek 19 Kč/os/noc (nad 18 let). O letních prázdninách jen týdenní pobyty. Mimosezóna: sleva cca 50 Kč/os/noc. Snídaně 90 Kč (s BIO produkty 130 Kč).
Adres: Vila Hedvika (apartmány Hedvika), Ing. Miroslav Faldýn, Dolní Paseky 978, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Willa Hedwika, Rożnów pod Radhoszczem - Dolne Paseky
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...