– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Willa Gardenia, Donowały

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Willa Gardenia [Powiększ - nowe okno]
40
Lokalizacja: Na Donovaloch, v tichom prostredí v lokalite súkromných chát. Donovaly sa nachádzajú na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V obci sú lyžiarské strediská Nová Hoľa a Záhradište, Fun Aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), Cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), Habakuky (unikátna rozprávková dedinka pre malých i veľkých).
Zakwaterowanie: Dom s dvanástimi 2- až 6-lôžkovými moderne zariadenými apartmánmi. Apartmány majú 1-3 obytné miestnosti a kúpelňu. V každom apartmáne je kuchynská linka so spotrebičmi. Súčasťou domu je spoločenská miestnosť s krbom, minibarom a detským kútikom, vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, osláv, spoločenských podujatí aj školení. V dome je lyžiareň. Možnosť raňajok aj polpenzie. Parkovisko pred domom je osvetlené a chránené kamerovým systémom.
Cena: Leto (7.4.-24.12.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 52 EUR/apartmán/noc, 1-izbový pre 4 osoby 72 EUR/apartmán/noc, 2-izbový (4 osoby) 80 EUR/apartmán/noc, 3-izbový (6 osôb) 90 EUR/apartmán/noc. Zima (7.1.-2.4.): apartmán 1-izbový pre 2 osoby 75 EUR/noc, 1-izbový pre 4 osoby 100 EUR/noc, 2-izbový (4 osoby) 115 EUR/noc, 3-izbový (6 osôb) 130 EUR/noc. Veľká noc (2.4.-7.4.): 60-104 EUR/apartmán/noc. Vianoce a Nový rok: 100-155 EUR/apartmán/noc. Silvester: 140-255 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Zviera 16 EUR. Raňajky 7 EUR, polpenzia 14 EUR. Ceny platia pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adres: Villa Gardenia (Vila Gardenia), Vladimir Lazarov, Donovaly 1402, 976 39 Donovaly
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Willa Gardenia, Donowały
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...