– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Willa Gloria, Donowały

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Willa Gloria [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: V Donovaloch, vyhľadávanom stredisku zimnej aj letnej rekreácie na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V Donovaloch je lyžiarske stredisko Park snow, Fun aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), rozprávková dedinka Habakuky - Dobšinského rozprávkový svet.
Zakwaterowanie: Vila s 2-, 3- a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV-SAT a pekným výhľadom na okolité hory. Vybrané izby majú balkón. Dve spoločenské miestnosti s terasou a balkónom. Spoločné kuchynky na každom poschodí. V lete záhradné posedenie a ohnisko pri chate. Možnosť raňajok aj polpenzie. Bezproblémový prístup autom, možnosť parkovania pred vilou.
Cena: Leto (7.4.-24.12.): 2-lôžková izba 42 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 34 EUR/noc), 3-lôžková 59 EUR/noc, 4-lôžková 66 EUR/noc. Zima (7.1.-7.4.): 2-lôžková izba 53 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 42 EUR/noc), 3-lôžková 73 EUR/noc, 4-lôžková 80 EUR/noc. Vianoce a Silvester (24.12.-7.1.): 25-59 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 7 EUR, polpenzia 12 EUR. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adres: Villa Gloria (Vila Gloria, bývalá Chata Jana), Donovaly 102, 976 39 Donovaly. Kontaktná osoba: Ing. Ján Margetín.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Willa Gloria, Donowały
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...