– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Dom wina Kopeček, Dubńany koło Hodonina

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Dom wina Kopeček [Powiększ - nowe okno]
18 0
Lokalizacja: V centru městečka Dubňany 9 km od Hodonína. Dubňany leží na cyklistické stezce v srdci Slovácka. Naproti penzionu je pekárna, řeznictví a obchod s potravinami. Nově rekonstruované městské koupaliště (tobogan, bazény, hřiště na beach voleyball, restaurace) 500 m. Sportovní centrum Želva (bowling, squash, kuželky, sauny, masáže, posilovna, velká hala na florbal, restaurace) 900 m. V Dubňanech jsou také tři antukové tenisové kurty s osvětlením.
Zakwaterowanie: Penzion s 2- a 3-lůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, ručníky, TV, minibar. V penzionu je společenská místnost, wifi. Venku je přístřešek pro kola, kryté posezení. Součástí vybavení penzionu je kompresor na kola a nářadí na drobné opravy. Penzion má certifikaci Cyklisté vítáni. Součástí areálu je i rozsáhlá vinotéka. Majitel má také vinný sklep v Mutěnické oblasti (možnost zajištění přepravy mikrobusem).
Cena: Celoročně: 370 Kč/os/noc (jen 1 osoba na pokoji 530 Kč/noc), se snídaní 450 Kč/os/noc (jen 1 osoba 600 Kč/noc). Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Penzion Vinařský dům Kopeček, Hodonínská 306, 696 03 Dubňany. Provozovatel: Vinařský dům Kobern s.r.o. Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Kopečková.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom wina Kopeček, Dubńany koło Hodonina
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...