– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Internat wojskowy, Jince - Královky

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Internat wojskowy, Jince - Královky

Brdy / Hřebeny Pokaż na mapie
Internat wojskowy [Powiększ - nowe okno]
113 0
Lokalizacja: V Jincích v Brdech. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, nákupní možnosti, venkovní i krytá sportoviště. Vlaková stanice Jince 600 m. Město Příbram 14 km.
Zakwaterowanie: Čtyřpodlažní ubytovna s kapacitou 113 lůžek v 1-, 2- a 3-lůžkových pokojích (s vlastním sociálním zařízením) a ve 3-lůžkovém apartmánu. Ubytovna a pokoje jsou po rekonstrukci. Na pokojích je nový nábytek, kuchyňská linka, sporák, lednice, sociální zařízení. Na některých pokojích je i TV a balkón. V ubytovně se nachází recepce, společenská místnost, prádelna, sušárna, prostor pro úschovu kol. Připojení na internet (WiFi) zdarma. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 200 Kč/noc, 2-lůžkový 180 Kč/os/noc, 3-lůžkový 160 Kč/os/noc. Apartmán 3-lůžkový 260 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Ceny platí při ubytování na 3 a více nocí, při ubytování jen na 1-2 noci příplatek 20 Kč/os/noc. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adres: Vojenská ubytovna Jince (posádková ubytovna), Zborovská 364, 262 23 Jince. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy.
Notatki: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Sarka (26. 4. 2013, 13.25)
Muj nazor na ubytovani je dobry a moc se mi vase ubytovani libi a zevnitr je to taky super.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Internat wojskowy, Jince - Královky
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...