– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Internat wojskowy, Przybram

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

88 % (2)

Internat wojskowy, Przybram

Internat wojskowy [Powiększ - nowe okno]
88 0
Lokalizacja: V Příbrami, v městské části Zdaboř, 3 km z centra. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, nákupní možnosti, různá sportoviště, kino, museum, divadlo. Vlaková stanice Příbram 2,5 km. Příbram je turistické východisko do Brd.
Zakwaterowanie: Čtyřpodlažní ubytovna s kapacitou 88 lůžek ve 2-lůžkových pokojích. Sociální zařízení společné na patře. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem a umyvadlem s teplou a studenou vodou. Na každém patře je vybavená kuchyňka. V ubytovně se nachází recepce, společenská místnost vybavená TV, prádelna, sušárna, uschovna kol. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 a více nocí 180 Kč/os/noc, paušál na měsíc 4.600 Kč/os. Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adres: Vojenská ubytovna Příbram (posádková ubytovna), Poštovní 237, 261 01 Příbram-Zdaboř. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Střední Čechy.
Notatki: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (3. 4. 2012, 23.07)
Użytkownik przebywał tu od 21 czerwca 2011 do 23 czerwca 2011.
Typická vojenská ubytovna, pokoje po rekonstrukci, ale starší nábytek ponechán. Služby - spokojenost, ochotný personál, čisto, společnou kuchyňku jsme nevyužili, stravovali jsme se jinde. Cestujeme hodně po Česku a vyhovuje nám způsob ubytování na dva tři dny. Cena slušná, doporučuji spíše pro nenáročné hosty.
85 % (27. 3. 2012, 16.59)
Użytkownik przebywał tu od 1 października 2011 do 10 marca 2012.
V předmětné ubytovně jsem byl ubytován několikrát a to vždy po dobu dvou dnů.Se službami jsem byl spokojen a to jak s čistotou,ochotou,tak i s cenou,což je důležité. Ubytovnu bych doporučil pro několikadenní ubytování,např. při školení. Za tyto peníze úplná spokojennost.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Internat wojskowy, Przybram
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...