– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Internat wojskowy, Tisa

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Internat wojskowy, Tisa

Internat wojskowy [Powiększ - nowe okno]
18 0
Lokalizacja: V Tisé pod Tiskými skalami, poblíž středu obce. Tisá je bránou k romantickému kraji Labských pískovců. V centru Tisé návštěvníky přivítá pozdně barokní kostel sv. Anny, od kterého vede přímá cesta do skalního města Tiské stěny.
Zakwaterowanie: Ubytovna s kapacitou 18 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Společné soc. zařízení. Možná příprava jídla ve vybavené kuchyňce.
Cena: Pokoj 2-lůžkový 195 Kč/os/noc, 3-lůžkový 175 Kč/os/noc, 4-lůžkový 160 Kč/os/noc. Dítě 3-12 let 50% sleva. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc (platí se v měsících 06-09). Ceny platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahuje i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adres: Vojenská ubytovna Tichá (posádková ubytovna), Tisá 308, 403 36 Tisá. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Tisá čp. 308. Kontaktní osoba: Rudolf Hrstka.
Notatki: Toto vojenské ubytovací zařízení (VUZ) již neslouží veřejnosti, ale výhradně pouze příslušníkům Armády České republiky (AČR).
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Internat wojskowy, Tisa
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...