– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chaty Winter & Summer, Żdiar

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Chaty Winter & Summer, Żdiar

Chaty Winter & Summer [Powiększ - nowe okno]
16 0
Lokalizacja: V nádhernom prostredí s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier. Priamo v horskej dedinke Ždiar (896 m n.m.) medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou. Blízkosť jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kúpalísk. Možnosť sa naraňajkovat a naobedovat 100 m od chatiek v penzione Winter & Summer Resort (25% zľavy).
Zakwaterowanie: Dve luxusné novopostavené zrubové chaty, každá s kapacitou 8 osôb. Chaty sú vybavené zabezpečovacím systémom a centrálnym elektrickým vykurovaním. Predsieň s úložným priestorom, kúpeľňa, jedálenský kút, plne vybavená kuchyňa (mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, varná doska, varná konvica, barový pult, riady), hala, krbová pec pre spríjemnenie zimných večerov, rohová sedacia súprava, LCD TV-SAT, DVD, CD, podkrovie (2x spálňa). Veľká priestranná terasa s výhľadom. Každá chata má 2 parkovacie miesta. Grill. Kvalitné matrace a damaškové posteľné prádlo. Postieľka a vanička pre malé deti.
Cena: Leto: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Zima: 3 noci a viac 75 EUR/chata/noc, iba 2 noci 80 EUR/chata/noc. Mimo sezónu: 70 EUR/chata/noc, min. 2 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok obci Ždiar, bielizeň, energie atď.).
Adres: Chaty Winter & Summer (Chaty Zima a Léto), Miroslav Havrila, Ždiar 671 a 672, 059 55 Ždiar
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chaty Winter & Summer, Żdiar
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...