– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Baza noclegowa U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Baza noclegowa U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení

Přírodní park Orlice Pokaż na mapie
Baza noclegowa U Suchého dubu [Powiększ - nowe okno]
24
Lokalizacja: Na okraji rozlehlého lesa, 300 m od Dolního Jelení, na cestě k rybníku Hanzlíkovec. Ideální východisko pro hvězdicovité výlety za přírodou pěšky i na kole. Zajímavosti v okolí: dřevěný kostel ve Velinách, Muzeum afrických kultur v Holicích, malebná obec Chocně (výstava Geomag, koupaliště, příjemná restaurace U Zvonu). Obchod na náměstí v Horním Jelení 2,5 km.
Zakwaterowanie: Základna (chata) a tábořiště, k pronájmu po celý rok. Základna (chata, i pro turistickou veřejnost): hlavní místnost (vytápěná kamny, dvoupatrové postele pro 24 osob, velký jídelní stůl), kuchyň (el. sporák s troubou, rychlovarná konvice, základní nádobí pro 25 lidí, hrnce), suché WC, elektřina 230 V, venku je ohniště, obrovská louka. Tábořiště (jen pro dětské organizace): 25 podsadových stanů, vojenský hangár ZS-2, pitná voda v cisterně, polní plátová kamna, plynový sporák na 10 kg PB bombu, nářadí, nádobí, stoly a lavice, žlaby s kohouty a polní sprcha. Na základně není pitná voda (nutno dovážet, kárka a 50 l barel je na základně).
Cena: Základna (chata): turisti 50 Kč/os/noc (dětské organizace 40 Kč/os/noc, skauti 35 Kč/os/noc), minimálně 600 Kč/základna/víkend. Cena platí celoročně. Tábořiště: dětské organizace 35 Kč/os/noc, min. 6.000 Kč/tábořiště/týden. Připlácí se spotřeba elektřiny a plynu. Spí se ve vlastních spacácích, hosté sami zajišťují úklid.
Adres: Základna a tábořiště U Suchého dubu, 533 74 Horní Jelení. Správce základny: Jiří Šťovíček, skautské středisko Polaris Pardubice, Sladkovského 96, 530 02 Pardubice.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Baza noclegowa U Suchého dubu, Horní Jelení - Dolní Jelení
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...