– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Ośrodek wypoczynkowy Roroš, Jindřichovice pod Smrkem

?? %

Ośrodek wypoczynkowy Roroš, Jindřichovice pod Smrkem

+420 482 325 319 ddmnmps@seznam.cz
Ośrodek wypoczynkowy Roroš [Powiększ - nowe okno]
45 0
Lokalizacja: U Jindřichovic pod Smrkem, na samotě v lese, cca 1 km od obce. Hraniční přechod do Polska 1 km, přírodní koupaliště 1,5 km. Přilehlým lesem protéká mělký potok poskytující podmínky pro vodní aktivity. Vhodné východisko pro pěší nebo cyklistické výlety.
Zakwaterowanie: Základna se 4- až 6-lůžkovými chatkami. 4-lůžkové chaty jsou větší nebo menší. V chatkách jsou povlečené matrace, polštářek, osvětlení, skříňky na oblečení, smetáček a lopatka. Nutné je mít vlastní spacák. Společné soc. zařízení (sprchy s teplou vodou, WC). Hlavní budova s krbem slouží jako jídelna a společenská místnost. Kuchyň s vybavením (lednice, el. sporák, talíře, příbory, hrnky, hrnce). V areálu základny jsou upravené plochy pro míčové hry. Základna je vhodná pro dětské kolektivy, letní tábory, zájmová soustředění, školení, svatby. Ubytování je možné v měsících 05-09.
Cena: Celá sezóna: 4-lůžková chata větší 400 Kč/chata/noc, 4-lůžková menší 300 Kč/chata/noc, 5-lůžková 350 Kč/chata/noc, 6-lůžková 450 Kč/chata/noc. Připlácí se energie dle skutečné spotřeby. Minimální platba je 1.500 Kč/skupina/noc.
Adres: Táborová základna Roroš, Jindřichovice pod Smrkem č.p. 1977, 463 66 Jindřichovice pod Smrkem. Provozovatel: Středisko volného času Roroš (SVČ Roroš), Frýdlantská 841, 463 65 Nové Město pod Smrkem. Kontaktní osoba: Ivona Špálová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy Roroš, Jindřichovice pod Smrkem
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...