– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Zámeček Nový Světlov, Bojkovice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (1)

Pensjonat Zámeček Nový Světlov, Bojkovice

Pensjonat Zámeček Nový Světlov [Powiększ - nowe okno]
88
Lokalizacja: V zámecké oboře nad městečkem Bojkovice, v klidném prostředí obklopeném lesy. V docházkové vzdálenosti do Bojkovic, v dosahu vlakového i autobusového spojení. Okolí: výcvik a vyjížďky na koních (3 km), velký bazén v areálu kempu (1 km), Aquapark Uherský Brod (12 km), cyklo a turistické trasy do Bílých Karpat a Luhačovického Zálesí.
Zakwaterowanie: Penzion ve zrekonstruovaném záměčku (od roku 2008). Komfortně vybavené apartmány se 2 nebo 4 lůžky (21x2, 6x4), s možností přistýlky. Většina apartmánů je v přízemí, jen 3 apartmány jsou v 1. patře. Restaurace s kuchyní pro 50 osob je též po rekonstrukci, další místa jsou na venkovní terase zahradní restaurace. Zatravněné nádvoří, k dispozici je bazén a dostatek ploch ke slunění. Antukové tenisové kurty, půjčovna horských kol, tenisové vybavení, stolní tenís. WiFi internet. Penzion je v provozu od 1.5. do 30.9.
Cena: Hlavní sezóna (27.6.-29.8.): 2-lůžkový apartmán 350 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc), 4-lůžkový 300 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/noc, preferují se týdenní pobyty. Mimo hlavní sezónu: 2-lůžkový apartmán 300 Kč/os/noc (jen 1 osoba 400 Kč/noc), 4-lůžkový 250 Kč/os/noc, přistýlka 250 Kč/noc, při pobytech na 1 noc +50 Kč/os. Malé zvíře 50 Kč/noc. Snídaně 90 Kč (dítě 60 Kč), polopenze 210 Kč (dítě 150 Kč). Turistický poplatek 15 Kč/dospělý/noc. Ceny jsou včetně DPH. Ceny jsou platné při plném obsazení apartmánu.
Adres: Penzion Zámeček (penzion Nový Světlov), Josef Pražan, zámek Nový Světlov (zámek Bojkovice), 687 71 Bojkovice
Notatki: Zámeček Nový Světlov od roku 2015 již neslouží pro běžnou veřejnost.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (7. 8. 2013, 10.31)
Użytkownik przebywał tu od 30 lipca 2013 do 1 sierpnia 2013.
Veľmi príjemné a pokojné ubytovanie. Boli sme s malým synom a aj napriek tomu sme sa tam cítili veľmi pohodlne. Apartmány sú menšie ale aj napriek tomu veľmi účelne zariadené a čisté. To isté aj okolie penzióna, bolo pekne upravené, čistý bazén a lehátka okolo. Majiteľ a personál penzióna veľmi sympatický a ústretový. ďakujeme za krásnu dovolenku určite sa sem ešte vrátime.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Zámeček Nový Světlov, Bojkovice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...