– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat i pizzeria Zbrojownia, Halicz

95 % (2)
+421 474 392 122, mob. +421 911 880 008 zbrojnica@zbrojnica.sk
Pensjonat i pizzeria Zbrojownia [Powiększ - nowe okno]
50
Lokalizacja: V krásnej historickej obci Halič pri Lučenci, 19 km od hraníc s Maďarskom. Mesto Lučenec (kúpalisko, krytá plaváreň) 8 km. Vodná nádrž Ružiná 13 km. Divín (hrad, kaštiel) 15 km. Fiľakovský hrad 23 km. Halič je dobrým turistickým východiskom do pohoria Ostrôžky.
Zakwaterowanie: Penzión s veľkou reštauráciou (pizzériou). Ubytovanie v dvoch lokalitách - priamo v budove reštaurácie a v samostatnom dome vzdialenom 200 m. Všetky izby majú vlastné soc. zariadenie, krb, kuchynskú linku, chladničku, TV. V pizzérii (120 osôb + terasy 80 osôb) je možnosť organizovania spoločenských akcií, firemných stretnutí. Pri ubytovaní je detské ihrisko, detský kútik a fitness. Budova reštaurácie (20 lôžok): 2- až 4-lôžkové izby na poschodí. Samostatný dom (30 lôžok): 2-, 4- a 8-lôžkové izby so samostatným vchodom zo spoločného dvora, vo dvore kryté posedenie pri krbe.
Cena: Celoročne: 20,70 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane DPH, rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií) a platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.
Adres: Penzión, ubytovanie v súkromí a pizzéria Zbrojnica, Jožo Pročko, ul. Mieru 68/70, 985 11 Halič. Kontaktná osoba: pí. Uhrinová.
Notatki: Fotografie: Robert Vystrčil, 2013.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (14. 5. 2014, 13.15)
Użytkownik przebywał tu od 30 maja 2013 do 31 maja 2013.
Ubytovanie,komfort perfektné,služby a osobný prístup taktiež,proste stojí to za to navštíviť a vyskúšať
90 % (2. 5. 2013, 15.57)
Użytkownik przebywał tu od 11 kwietnia 2013 do 12 kwietnia 2013.
Halič je malé městečko s historickou tradicí, které stojí za návštěvu. Aktuálně je zde asi jediná možnost přenocování, což je zdejší Zbrojnice. Areál je nádherně zrekonstruovaný a nabízí ubytování i obrovskou restauraci. V restauraci pečou dobrou pizzu - jak sám majitel v nadsázce říkal, je prý nejlepší na Slovensku;) Zda je nejlepší, nevím, ale určitě stojí za ochutnání. Večerní posezení u stylové pece je velmi příjemné. Velkým zážitkem je i setkání s výrazně extrovertním panem majitelem Jožem.

Ubytovaní jsme byli asi 200 m daleko v "depandanci" penzionu na Hrnčiarske ulici. Zde je prostředí velmi vhodné pro lidi, kteří chtějí klid, nebo pro uzavřené společnosti, které rádi využijí venkovní kryté posezení na dvoře. Náš pokoj byl velmi prostorný a delší dovolená by zde byla určitě příjemná. Prostředí je zde navíc plně bezbariérové, což ocení i starší lidé. Cyklisté si naopak mohou opravovat svá kola na dvoře hned před dveřmi apartmánu. Mírnými negativy byly zlomené netradiční držáky na sprchový gel v koupelně (funkčnosti to ale nijak nevadilo) a nemožnost zapojení jedné lampičky do elektřiny (zásuvka byla příliš daleko). S ohledem na cenu ubytování by možná mohl být na pokoji k dispozici fén. To jsou ale jen drobnosti, které pozitivní zážitek z tohoto místa nezkazí.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat i pizzeria Zbrojownia, Halicz
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...