– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata myśliwska, Selec

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (1)

Chata myśliwska, Selec

Chata myśliwska [Powiększ - nowe okno]
4 0
Lokalizacja: Pri Selci v pohorí Považský Inovec, 18 km od Trenčína. Obujte vibramy a zdolajte Inovec (1042 m.n.m.) výstupom po hlavnom hrebeni Považského Inovca s krásnymi výhľadmi do krajiny. Potešia hrady, staré kostoly a iné pamiatky stredného Považia.
Zakwaterowanie: Drevený zrub (chata) po kompletnej rekonštrukcii z roku 2005. Izba: 2x poschodová posteľ, kachle. Kuchynka: sporák, pracovný stôl, jedálenský stôl, kuchynská výbava. Bežným autom sa k nemu nedostanete, pro vodu si musíte chodiť k prameňu, suché WC je vonku, ohnisko, posedenie, divočina, pokoj od každého a od všetkých (slabý alebo žiadny signál mobilných operátorov).
Cena: Celoročne: 1-2 osoby 10 EUR/chata/noc, 3 osoby 20 EUR/chata/noc, 4 osoby 30 EUR/chata/noc. Cena je konečná (za energie sa nepripláca ani v zime). Pri nástupe sa platí kaucia 100 EUR, ktorá bude pri riadnom odovzdaní zrubu vrátená. Minimálny počet nocí nie je stanovený.
Adres: Poľovnícky zrub Selec (chata Selec, srub Selec), Lesné hospodárstvo Inovec s.r.o., Selec č. 14, 913 36 Selec. Kontaktná osoba: Adriana Švecová.
Notatki: Zrub je od začiatku roku 2013 dočasne mimo prevádzky.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (6. 8. 2012, 17.33)
Zrub sme navstivili uz dva krat a vzdy maximalna spokojnost. Velmi ochotny spravcovia, svetlo na autobateriu, drevo, 2x kachle, plynovy sporak, zakladne kuch. vybavenie, nechybalo nic...este v zime aj bandasky s vodou nam doniesli :) Tesim sa na dalsiu navstevu

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata myśliwska, Selec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...