– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Szkoła średnia - schronisko młodzieżowe, Stará Turá

50 % (2)

Szkoła średnia - schronisko młodzieżowe, Stará Turá

+421 32 776 3077 office@sosst.sk
Szkoła średnia - schronisko młodzieżowe [Powiększ - nowe okno]
180 0
Lokalizacja: Priamo v meste Stará Turá, obchody a reštaurácie od 300 m do 1,5 km, vlastná kuchyňa (jedáleň) - raňajky, obedy, večere, bufet (pre komerčné ubytovanie po predbežnej dohode).
Zakwaterowanie: Ubytovňa školy s kapacitou 12 lôžok pre verejnosť cez školný rok, v čase prázdnin až 180 lôžok. 2- až 3-lôžkove izby, kuchynky, spoločné soc. zariadenia.
Cena: 7 EUR/os/noc + 0,50 EUR poplatok mestu. Pri organizovaných skupinách možnosť dohodnúť zľavu.
Adres: Ubytovňa, Stredná odborná škola (dříve ZSŠ elektrotechnická), Ing. Milan Duroska, Sportová 675, 916 01 Stará Turá
Aktualizacja: 1 grudnia 2017
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

kapr (26. 9. 2019, 07.11)
Díval jsem se na hodnocení ostatních uživatelů. Často jsem narážel na 100%. Proto, i když jsem to ve svém příspěvku dostatečně slovně vyjádřil, chci ještě dodat, že já jsem chápal oněch 50% za slušný tuzemský standard, který lze ve školských internátech v našich zemích očekávat, a těch 60, 70, a snad i 80 za něco navíc. V tomto konkrétním zařízení jsem byl naprosto spokojen, a právě se chystám tam strávit další týden dovolené. To pro doplnění a na vysvětlenou.
50 %kapr (29. 8. 2019, 15.49)
Użytkownik przebywał tu od 11 lipca 2016 do 17 lipca 2016.
Na internátu jsem strávil před třemi lety týden. (11.07. –17.07. 2016). Poskytované služby odpovídaly průměrnému slušnému standardu, obvyklému ve školských zařízeních obou našich republik. V přízemí objektu tehdy probíhala rekonstrukce. Wi-fi bylo dostupné pouze v nejbližším okolí vrátnice. Celkově jsem byl spokojen, a v současné době se do tohoto zařízení chystám znova. Na stránkách školy jsem si dnes povšiml, že se cena ubytování nezměnila, ale poplatek městu vzrostl z původních 0,33 EUR na současných 0,5 EUR. Internát je umístěn na opačné straně od centra města nežli železniční nádraží, leží ve vzdálenosti celkem 1,8 km od nádraží, (mapy.cz - pěšky.) Samotné centrum města je od internátu zhruba v poloviční vzdálenosti. Stravovali jsme se, (o prázdninách,) mimo objekt ubytovny. Večeře byly v centru v pizzerii Andiamo k naší naprosté a všestranné spokojenosti. Protože jsme se stravovali celá skupina jednotně, a večeře byly zahrnuty v ceně pobytu, nemohu komentovat tehdejší cenovou úroveň. Na stránkách pizzerie ale je k dispozici celý současný jídelní lístek obsahující i polední menu o všedních dnech. Vrcholem tehdejšího pobytu bylo Bradlo, Košariská a zřícenina hradu Čachtice. Na hrad jsme šli od vláčku z Višňového, což byla daleko příjemnější cesta, (1,7 km + 163 m stoupání převážně lesem,) nežli letos výstup z Čachtic od hlavní silnice, (2.4 km + 183 m stoupání, nejméně z poloviny v otevřené krajině,) který mi proti tomu připadal nekonečný. Od Čachtického nádraží je to dokonce ještě dál, celkem 3,7 km.
Stosunek jakości do ceny50 %Czystość60 %Personel70 %Otoczenie70 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Szkoła średnia - schronisko młodzieżowe, Stará Turá
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...