– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Ośrodek wypoczynkowy Alfa, Podhajska

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

10 % (3)

Ośrodek wypoczynkowy Alfa, Podhajska

Ośrodek wypoczynkowy Alfa [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: Priamo v obci Podhájska, 700 m od železničnej a autobusovej stanice a 1,5 km od termálneho kúpaliska. Bazény termálneho kúpaliska Podhájska sú v prevádzke počas celého roka. Voda z termálneho prameňa Podhájska je svetovým unikátom s blahodárnymi účinkami na celý organizmus (teplota vody v prameni je 78°C, v bazénoch od 26 do 38°C).
Zakwaterowanie: Zrub (drevenica): 4-lôžkové izby s vlastným soc. zariadením (WC, sprcha), TV a kuchynkou so základným vybavením (chladnička, dvojplatnička). Vonkajšie záhradné sedenie s krbom a ohniskom. Wi-fi pripojenie. Pobyt je možný i zo psom. Parkovanie priamo pri drevenici. Penzión Alfa: 3- a 4-lôžkové izby, rovnako vybavené ako zrub, zrub je však krajší.
Cena: Zrub: pri plnej obsadenosti izby (4 osoby) 10 EUR/os/noc, pre rodiny s deťmi dospelí 10 EUR/noc (min. 2 osoby) + deti 5 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Penzión: 8 EUR/os/noc (min. 3 osoby na izbe), pre rodiny s deťmi dospelí 8 EUR/noc (min. 2 osoby) + deti 4 EUR/noc, iba týždenné pobyty. Turistický poplatok 0,50 EUR/os/noc. Všetko ostatné je v cene. Ceny sú platné po celý rok.
Adres: Rekreačné zariadenie Alfa (RZ Alfa, penzión Alfa), Martin Tvrdoň, Belecka 713, Podhájska
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(7. 7. 2014, 09.28)
Pani Cerna pobyt ste mala zabespeceny od 23. - 28. 6.2014. Na pobyt sme Vas cakali od 10.00 hod. Vasa izba zostala volna pocas celeho Vaseho pobytu. Nebrala ste telefon. s Vasou dcerov som telefonoval 4x. Nevedela sa Vam dovolat ani Vasa dcera. Dala mi druhe tel. cislo na Vas. Ani druhe tel. cislo ste nebrala, ktore mi dala Vasa dcera. Mohla ste zavolat z ineho telefonu alebo z pevnej linky kde sa nachadzate - mohli ste zostat v CR alebo niekde inde. Od 10oo hod sme ubytovavali klientov. Prva prisla na pobyt pani Sarlota Feorova Prievidze. Posledna prisla na pobyt Marije Hajsmanona Steti. Vsetkych klientov ktori prisli na pobyt som ubytuval. Od 19. 6. 2014. ste sa neozvali ani ste nenapisali e-mail a tiez, ste netelefonovali. Neposlali doklad alebo informaciu o zaplateni zalohy za pobyt. To znamena ze pobyt nebol potvrdeny. My sme Vas i tak na pobyt cakali. Moze Vam to potvrdit vlavtna dcera. Poprosim zhodnote sitvaciu skutocne. Dakujem.
(1. 7. 2014, 21.36)
Ráda se podělím se všemi, u pana Tvrdoně jsem měla být ubytovaná koncem června 2014. Chodím o holích a měla jsem sebou 7letého vnuka. Dojeli jsme k penzionu v dohodnutý den. Bohužel se ho nedočkali a já ve 20.30 hodin začala schánět pobyt jinde. Zaplať pánbů jsou ještě slušní lidé kteří pomohli. Očemž jsem již po zkušenosti s tímto pánem pochybovala. Větší průšvih ještě je, že byla na mě požadována záloha a já ji zaplatila před odjezdem z domova. A od té doby mi pan Tvrdoň nebere telefon.Chci upozornit všechny , ať si dají na tohoto pána pozor, aby nepřišli o peníze. Já jsem důchodkyně a těšila jsem se, jak si dovolenou užijeme. Nakonec mi musela dcera poslat peníze abych měla na nový pobyt .
10 % (17. 9. 2012, 16.23)
Użytkownik przebywał tu od 10 września 2012 do 13 września 2012.
30 metrů od oken jezdí vlaky celou noc,chybí síťky na oknech,vstup do sprchy obtížný,bez madla,pro starší osoby nedoporučuji,vzdálenost do termálu silně podhodnocena a ještě nás v noci pokousaly nějaké breberky,takže jsme odjeli o den dřív.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy Alfa, Podhajska
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...