– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kemping Podhradí, Witków - Lhotka

?? %
mob. +420 731 485 665 atcpodhradi@seznam.cz
Kemping Podhradí [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: Uprostřed lesů u meandru řeky Moravice, 2 km proti proudu z osady Podhradí (příjezd autem po asfaltové lesní cestě). Kolem kempu prochází červeně značená turistická trasa romantickým údolím Moravice, ideální i pro cykloturisty. V určených termínech možnost sjíždění Moravice. V nedalekém městě Vítkov obchody, koupaliště i kino.
Zakwaterowanie: Kemp s restaurací (možnost i plné penze), letní zahrádkou, vlastní říční pláží a zázemím pro vodáky. V kempu jsou pokoje v kolibě, sruby i chatky. Společné sociální zařízení s teplou vodou. Společenská místnost. Ohniště. Možné zapůjčení knih, loděk, vodních šlapadel a jiného sportovního náčiní. Nabíječka elektrokol. Pro malé děti hřiště a trampolíny. Možnost pořádání oslav a svateb. Celý areál je oplocen a střežen kamerovým systémem.
Cena: Stany a karavany: osoba 90 Kč/noc (dítě 5-14 let včetně 50 Kč/noc, do 4 let zdarma), malý stan pro 1-2 osoby 70 Kč/noc, větší stan 100-120 Kč/noc, karavan 130 Kč/noc, obytné auto 140 Kč/noc, el. přípojka (radiátor) 100 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, motorka 30 Kč/noc, autobus 100 Kč/noc, pes 40 Kč/noc. Chatky a pokoje: pokoj v kolibě (3-, 4-, 5-lůžkový) 220 Kč/os/noc, buňka nebo chatka s lednicí (4-lůžková) 220 Kč/os/noc, srub (5-lůžkový) 240 Kč/os/noc, pes 60 Kč/noc, platí se i neobsazená lůžka, při ubytování jen na 1 noc +50 Kč/lůžko/noc, povlečení je v ceně. Slevy pro školy.
Adres: Autokemp Podhradí (ATC Podhradí), Podhradí ev. č. 5, 749 01 Vítkov - Lhotka (příjezd od osady Podhradí). Správce kempu: Marek Dostál. Restaurace: Eva Řehulková.
Aktualizacja:
Video: Zábava v kempu

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Podhradí, Witków - Lhotka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...