– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Caravan Kemping, Dunajská Streda

100 % (1)

Caravan Kemping, Dunajská Streda

Dunajská streda / Wyspa Żytnia / Dolina Dunaju Pokaż na mapie
+421 315 521 037, mob. +421 907 167 224, +421 908 702 063 caravancamp@gmail.com
Caravan Kemping [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: V Podunajskej nížine, na Žitnom ostrove, v meste Dunajská Streda. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede 100 m. Neďaleko prechádza medzinárodná cyklistická cesta podĺž Dunaja. Vodné dielo v Gabčíkove 15 km. Termálne kúpalisko Veľký Meder 20 km.
Zakwaterowanie: Kemp s plochou pre vlastné stany a karavany. Možnosť pripojenia na elektrické vedenie, bezplatné WiFi. Novovybudované soc. zariadenie s teplou vodou, letná terasa s kuchynkou, chladničkami a plynovým šporákom. V areáli sa nachádza bufet s občerstvením a možnosťou zabezpečenia stravy na objednávku.
Cena: Kemp: osoba 2 EUR/noc (dieťa 1,70 EUR/noc), stan 2,5 EUR/noc, príves 4,50 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Wifi zdarma.
Adres: Caravan Camp Dunajská Streda (karavan kemp Dunajská Streda, ATC Dunajská Streda), Robert Lelkes, Kupeľná ulica 21, 929 01 Dunajská Streda
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (10. 4. 2012, 16.54)
V Caravan Campu jsme byli ubytováni vícekrát. Jezdíme prakticky každý rok. Využívali jsme kempování ve vlastním stanu, kdy se nám osvědčily čisté umývárny, kuchyňský kout, lednička. V posledních letech dáváme přednost příjemnému ubytování v pokoji, k dispozici je společná kuchyň a sociální zařízení. Nespornou výhodou je umístění Caravan Campu v těsné blízkosti termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Na rozdíl od ubytovacích zařízení přímo v areálu koupaliště poskytne Caravan Camp klidější pobyt.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Caravan Kemping, Dunajská Streda
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...