– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kemping Panorama, Komárno

?? %

Kemping Panorama, Komárno

Dolina Dunaju / Komárno
mob. +421 944 726 196 kancelaria@comorraservis.sk
Kemping Panorama [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: V Komárne pri termálnom kúpalisku a hoteli Panoráma. V Komárne je mnoho pamiatok a vyžitia: Alžbetin most, kostol sv. Ondreja, malá synagóga, kostoly pravoslávnej, evanjelickej a katolíckej cirkvi, kostol sv. Rozálie, Trojičný stĺp, nádvorie Európy, rímske lapidárium, množstvo múzeí (Podunajské múzeum), amfiteáter, detský park.
Zakwaterowanie: Kemp na rozlohe 0,5 hektára, určený na stanovanie a pre pobyt až v 25 karavanoch. V areáli kempu sú sociálno-hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou. Prípojky na elektrický prúd. Prírodné ohnisko. Piknikové stravovanie možné v dvoch vkusných, drevených filagóriach. Recepcia bývala v hoteli Panoráma, hotel je mimo prevádzky, ale kemp funguje. Kemp je v prevádzke v mesiacoch 04-09.
Cena: Celá sezóna: osoba 8 EUR/noc (deti do 14 rokov 3 EUR/noc), karavan 6 EUR/noc, auto + stan 5,50 EUR/noc, motorka a stan 4 EUR/noc, stan 3 EUR/noc, pes 2 EUR/noc, elektrina 0,25 EUR/kW + jednorázový poplatok 1 EUR. Turistický poplatok pre mesto Komárno 0,55 EUR/os/noc. Pre ubytovaných hostí je vstup na termálne kúpalisko zdarma. Zľavy pri ubytovaní na 30 a viac dní.
Adres: Autocamping Panoráma pri termálnom kúpalisku, Športová 3139 (Hradná 3381), 945 01 Komárno. Prevádzkovateľ: COMORRA SERVIS, Komárno. Riaditeľ: Ing. Gabriel Kollár. Kontaktná osoba: Martina Huláková.
Notatki: Kemp je v sezóne 2023 MIMO PREVÁDZKY!
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Panorama, Komárno
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...