– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko górskie na Wielkim Inowcu, Złote Morawce - Wielki Inowiec

100 % (3)

Schronisko górskie na Wielkim Inowcu (870 m), Złote Morawce - Wielki Inowiec

mob. +421 905 902 127 (chata), +421 903 067 120 (KST) chladekludo@post.sk
Schronisko górskie na Wielkim Inowcu [Powiększ - nowe okno]
30
Lokalizacja: V centru pohoří Pohronský Inovec, 150 m od vrcholu Velkého Inovce, daleko od civilizace. V okolí hustá síť turistických a cyklistických tras, kolem chaty prochází známá dálková Rudná magistrála.
Zakwaterowanie: Horská chata s kapacitou 30 lůžek ve 3 pokojích pro nenáročné, možné ji ještě rozšířit o přespání v podkroví. V chatě je voda, elektřina i Internet. Výborná restaurace s levnými cenami. Na horské chatě panuje krásná atmosféra a pracuje zde příjemný personál. Chata bývá v provozu zpravidla o víkendech, otevírací dobu je však potřebné si předem ověřit.
Cena: S vlastním spacákem 3,3 EUR/os/noc, s lůžkovinami 5 EUR/os/noc.
Adres: Turistická chata na Veľkom Inovci (horská chata Veľký Inovec, turistická chata Velký Inovec), MO KST Hviezdoslavova 26, 953 01 Zlaté Moravce 1. Bývalý chatař: Jozef Cigáň. Provozovatel: KST Zlaté Moravce (Klub slovenských turistov).
Notatki: Foto: Tomáš Trstenský, 2007, Hiking.sk. Od jara 2013 je chata mimo provoz! Občerstvení je možné získat jen sporadicky, pokud na chatě pracují dělníci a provádí opravy.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(29. 7. 2013, 11.23)
Chata je jednoducho zavretá, bez akýchkoľvek informácií. Boli sme tam tento víkend a dosť nás to v tom teple prekvapilo, keďže sme tam rátali s doplnením zásob.
(12. 5. 2013, 15.16)
Użytkownik przebywał tu od 29 września 2011 do 30 września 2011.
Dobrý deň, v minulosti sme navštívili chatu viackrát, a boli sme veľmi spokojní nekomerčnou atmosférou a rodinným prostredím pokiaľ ide o jedlo i nápoje. Žiaľ, celá skupina sme začiatkom apríla 2013 cez víkend vybrali na túru smerom k tejto chate, no boli sme nepríjemne prekvapení. Chata bola zatvorená a nedozvedeli sme sa prečo, pretože podľa webovej stránky je chata cez víkend prístupná. Bol síce ešte sneh, ale príjemný čas na lesnú prechádzku. Podobne sme sa pri chate stretli s viacerými inými turistami, ktorí sa tiež smutne konštatovali, že cieľ ich výletnej cesty nebol naplnený.
100 % (29. 9. 2012, 12.02)
Bola som velmi spokojná. Ubytovanie, strava, príjemná obsluha, aj kolektív - všetko na výbornú. Som ale velmi sklamaná a nahnevaná, že sa zavrela, a to od 23.9 2012. Nemám žiadne informácie, kedy sa znova otvorí, ak to niekto vie, nech sem prosím napíše, ďakujem.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko górskie na Wielkim Inowcu, Złote Morawce - Wielki Inowiec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...