– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko górskie Skałka, Mosty koło Jabłonkowa

?? %

Schronisko górskie Skałka (911 m), Mosty koło Jabłonkowa

+420 555 500 540, mob. +420 608 566 008 posta@chata-skalka.cz
Schronisko górskie Skałka [Powiększ - nowe okno]
40 0
Lokalizacja: Na hřebeni Moravskoslezských Beskyd nad Mosty u Jablunkova, na červené turistické značce směrem na Velký Polom. Vlaková stanice Mosty u Jablunkova 4 km, autobusová zastávka v Dolní Lomné 4,5 km. Lyžařské středisko Severka 800 m. V létě je (s povolením pro ubytované) možný příjezd autem až k chatě, v zimě vám můžeme zavazadla dopravit na skútru.
Zakwaterowanie: Dřevěná turistická chata s restaurací a ubytováním pro 40 osob v 15 pokojích. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, ostatní mají společné soc. zařízení. V chatě je vlastní restaurace až pro 80 osob (možnost konání oslav, školení i konferencí). Společenská místnost s TV. WiFi. Možnost ubytování se psy. Chata je vhodná pro turisty, lyžaře, bikery i školní výlety a lyžařské kurzy. Horská chata má dlouhou historii, postavena byla v roce 1928, v roce 1998 do základů vyhořela a v roce 2002 se podařilo otevřít obnovenou chatu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: se snídaní 450 Kč/os/noc (dítě do 12 let včetně 310 Kč/noc), pokoj s koupelnou +70 Kč/os/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Pes 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Slevy pro školy.
Adres: Horská chata Skalka (turistická chata Skalka), Mosty u Jablunkova 368, 739 98 Mosty u Jablunkova. Chatař: Josef Szotkowski. Provozovatel: Skalka Gorolia s.r.o.
Aktualizacja:
Video: Letecký záběr na chatu Skalka

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko górskie Skałka, Mosty koło Jabłonkowa
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...