– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Domek letniskowy TJ Horní Datyně, Morawka

?? %

Domek letniskowy TJ Horní Datyně (460 m), Morawka

mob. +420 721 607 689 ivankaslivova@seznam.cz
Domek letniskowy TJ Horní Datyně [Powiększ - nowe okno]
16 0
Lokalizacja: V horské obci Morávka v Beskydech. Od autobusové zastávky Hotel Morávka ulicí mezi obchodem a restaurací 200 m od hlavní silnice vpravo. Morávka je východisko zimní i letní turistiky (na Travný, hřeben Těšínských Beskyd, Visalaje, Lysou horu, Velký Polom). Koupání v řece Morávka a na veřejném letním koupališti u AutoClub Hotelu Morávka. Obchod a restaurace 200 m.
Zakwaterowanie: Chata s kapacitou 16 lůžek (pokoje 2x6 a 2x2 lůžka), vhodná především pro turisty. V obytné části je klubovna, prostorná chodba k uložení turistických potřeb, sociální zařízení. Topení plynové. V suterénních místnostech je jídelna a kuchyň s novou kuchyňskou linkou (kuchyňské potřeby, sporák i lednička). Na pozemku u chaty lze parkovat, případně postavit menší počet stanů, provozovat hry, k dispozici jsou ruské kuželky, ohniště pro táborák a zastřešená pergola s krbem.
Cena: Celoročně: 150 Kč/os/noc (min. 6 osob), při ubytování na 5 a více nocí zvýhodněná cena za celou chatu 1.300 Kč/chata/noc, děti do 3 let zdarma, stan na pozemku 30 Kč/os/noc, domácí zvíře 20 Kč/noc (po dohodě). Připlácí se rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (jen dospělí) a spotřeba elektřiny nad 20 kWh a plynu nad 30 m3. Při ubytování jen na 1 noc příplatek za lůžkoviny 50 Kč/os, jinak jsou lůžkoviny v ceně.
Adres: Chata TJ Horní Datyně, Morávka č.p. 110, 739 04 Morávka. Kontaktní: Ivana Slívová, K Hájence 216, 739 32 Horní Datyně.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Ondřej (15. 7. 2014, 20.06)
Dobry den Jsem se chtěl zeptat zakladní věc pro mě jestli tam je u domu nějake venkovní posezení zastřešené. Děkuji za případnou odpověd

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek letniskowy TJ Horní Datyně, Morawka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...