– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Probostwo, Anielska Góra

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Probostwo [Powiększ - nowe okno]
35 0
Lokalizacja: V klidné vesničce Andělská Hora na okraji CHKO Jeseníky. Autobusová zastávka 100 m. Poutní místo Anenský vrch 1,4 km. Lyžařské centrum Annaberg 1 km. Karlova Studánka 9 km, Ovčárna na Pradědu 13,5 km.
Zakwaterowanie: Fara s možností ubytování lidí respektujících pravidla církevního zařízení. V současné době prochází rekonstrukcí (omezený provoz). Ve faře je celkem 35 lůžek v 6 pokojích, společné soc. zařízení, WiFi internet, vybavená kuchyně (elektrický a plynový sporák, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednička, mrazák, nádobí), společenská místnost (jídelna), konferenční místnost. Vedle fary je oplocená farní zahrada. Možnost úschovy kol.
Cena: Celoročně: 100 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby), děti v doprovodu rodičů 50 Kč/noc (u vícečetných rodin se hradí max. dvě děti, ostatní jsou zdarma), větší skupiny dětí a mládeže 70 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné a platné i při ubytování jen na 1 noc. Nutný je vlastní spacák či povlečení.
Adres: Fara, Andělská Hora 137, 793 31 Andělská Hora. Provozovatel: Římskokatolická farnost Malá Morávka. Kontaktní osoba: Mgr. Marek Žukowski.
Notatki: Ubytování pro veřejnost od roku 2017 není možné.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Probostwo, Anielska Góra
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...