– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Galanta, Galanta

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

98 % (1)
Hotel Galanta [Powiększ - nowe okno]
40 40
Lokalizacja: V malebnom regióne južného Slovenska, za okrajom mesta Galanta, smerom k vodnej nádrži Kráľová. Termál centrum Galandia 2 km (vnútorné a vonkajšie bazény, tobogany, bufety s občerstvením, plážový volejbal, relaxačné bazény), nadväzuje na plochy rekreácie mesta Galanta (športová hala, tenisový areál, veľký futbalový areál). Rodeo Park Galanta 1 km (areál s vlastným jazerom v americkom westernovom štýle). Športové centrum Kaskády pri priehrade Kráľová 4 km (minigolf, lukostelba, vodné skútry,...).
Zakwaterowanie: Kapacita 30 lôžok + 10 pristeliek. Izby (17x): moderne zariadené, klimatizácia, LCD televízor s káblovou a sat. prípojkou, telefón, internet, soc. zariadenie, minibar, el. budík a sušič na vlasy, nábytok v európskom štýle v niekoľkých dizajnových variantoch, kvalitná bielizeň. Apartmány: presvetlené, vzdušné, spálňa s veľkou manželskou posteľou a spoločenská časť so sedacou súpravou, kuchynský kútik s barovým posedením. Podlažnú časť tvorí reštaurácia (špeciality, kamenný krb, slnečná terasa), malá kaviareň a dva kongresové sály celkom pre 60 ľudí. Bezbariérové prístupy v celom hoteli.
Cena: 2-lôžková izba 30 EUR/os/noc (pri plnom obsadení), 1-lôžková izba: 40 EUR/os/noc. Apartmán: 80 EUR/apartmán/noc. Pre ubytovaných 30% zľava na vstup do Termál Centra Galandia.
Adres: Hotel Galanta****, Orechová 2626/1, 924 00 Galanta - Kolónia
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

98 % (4. 4. 2012, 14.15)
Użytkownik przebywał tu od 14 kwietnia 2010 do 16 kwietnia 2010.
Skutečně luxusní a velmi příjemný hotel. Vyšší cena rozhodně odpovídá kvalitě. Vše krásně upravené a čisté. Ostatně pan Takáč dostal také ocenění města Galanty za její rozvoj. Galanta je klidné městečko, příjemné je posezení na zahrádce některé z místních restraurací i nenáročná procházka kolem přehrady Kráľová. I dovolená v nížině může být zajímavá.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Galanta, Galanta
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...