– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Heřmanovice, Herzmanowice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Hotel Heřmanovice, Herzmanowice

Hotel Heřmanovice [Powiększ - nowe okno]
46 0
Lokalizacja: V krásné přírodě Hrubého Jeseníku, ve středu obce Heřmanovice v údolí řeky Opavice. Příroda vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole nebo na koních, k houbaření. Obchod 30 m, pošta 40 m. Vyjížďková koňská stáj Lidka 250 m. Cukrárna 500 m. Autobusová zastávka 120 m. Přímo u ubytovny se nachází 3 obecní hřiště.
Zakwaterowanie: Ubytovna turistického typu s kapacitou 46 lůžek ve 2- až 4-lůžkových pokojích. Pokoje jsou v 1. patře, nachází se v nich skříně, noční stolky, lůžka, umyvadlo, zrcadlo. Společná kuchyňka a soc. zařízení. V suterénu je kolárna a lyžárna. V přízemí je restaurace (kapacita 50 osob) s nekuřáckou jídelnou (30 osob) a sálem (60 osob). V restauraci je kulečník - karambol, stolní fotbálek, venku je letní zahrádka. V ubytovně i restauraci je wifi. Parkování u ubytovny. Možnost ubytování se psy.
Cena: Celoročně mimo Vánoce a Silvestr: 1 noc 200 Kč/os, 2 a více nocí 150 Kč/os/noc, týdenní pobyt s polopenzí 1.750 Kč/os. Pes 50 Kč/noc. Snídaně 70 Kč, polopenze 170 Kč, plná penze 270 Kč. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Vánoce (26.-30.12.): 250 Kč/os/noc, polopenze 250 Kč. Silvestr: 350 Kč/os/noc, polopenze 350 Kč. Platí se i neobsazená lůžka na pokojích. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, vytápění, povlečení).
Adres: Turistická ubytovna Hotel Heřmanovice, František Šikula, Heřmanovice 135, 793 74 Heřmanovice
Notatki: Hotel je od roku 2014 mimo provoz.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Heřmanovice, Herzmanowice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...