– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Rekrea – Koliba Rezort, Lewice - Kalinčiakovo

?? %
+421 366 316 793 (recepcia), +421 366 227 487 (reštaurácia) amalion@amalion.sk
Pensjonat Rekrea – Koliba Rezort [Powiększ - nowe okno]
46
Lokalizacja: Na južnom Slovensku, na okraji rekreačnej osady pri termálnom kúpalisku Margita-Ilona, 6 km od centra historického mesta Levice. V Leviciach je hrad, rozhľadňa Kalvária a Tekovské múzeum. Evangelický kostol v Kalinčiakove z 12. storočí 1,7 km, natradičná rozhľadňa Šiklóš na vrchole Vápnik 2 km, vodný mlyn Mýtne Ludany 4,5 km, Horšianska dolina (riečny kaňon) 6 km, skalné obydlia Brhlovce 9 km.
Zakwaterowanie: Nadaštandardne vybavený rekreačný areál (rezort) s penziónom, štýlovou reštauráciou Koliba a vinárskym domom Maxima. Penzión ponúka kapacitu 40 lôžok + 6 prísteliek v izbách a apartmánoch. Na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV-SAT a WiFi. Niektoré izby majú balkón a minibar. Vhodné podmienky na organizovanie konferencií, školení a svadieb. Vináreň, kaviareň, tanečný priestor, salóniky, letná terasa, detský kútik, detské ihrisko.
Cena: Celoročne: izba Štandard (2 lôžka) 28 EUR/izba/noc, rodinná izba (6 lôžok, v každej 2 izby prepojené chodbou) 65 EUR/izba/noc, apartmán Lux (2 lôžka) 30 EUR/izba/noc (s balkónom 36 EUR/izba/noc). Prístelka 7 EUR/noc. Poplatok mestu 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 4 EUR. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adres: Penzion Rekrea a reštaurácia Koliba, termálne kúpalisko Margita-Ilona, Kalinčiakovo 490, 934 01 Levice. Prevádzkovateľ: Amalion s.r.o.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Rekrea – Koliba Rezort, Lewice - Kalinčiakovo
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...