– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty Berny, Małe Svatonowice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartamenty Berny [Powiększ - nowe okno]
14 0
Lokalizacja: V Malých Svatoňovicích, v malebné oblasti Podkrkonoší a Jestřebích hor. Vlakové nádraží Malé Svatoňovice 1,1 km. Střed obce (obchody, restaurace) 700 m. Muzeum bratří Čapků 900 m. Koupaliště 1,7 km. Lyžařský vlek Batňovice 3 km. Lyžařská střediska Petříkovice 16 km, Mladé Buky 25 km, Janské Lázně 31 km.
Zakwaterowanie: Penzion se dvěma 7-lůžkovými apartmány. Dolní apartmán má 2x 2-lůžkový a 1x3-lůžkový pokoj, horní apartmán ma 3-lůžkový a 4-lůžkový pokoj. Každý apartmán má obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, vybavenou kuchyň (lednička, myčka, mikrovlnka, indukční varná deska, trouba, varná konvice), koupelnu (vana nebo sprcha, WC) a společenskou místnost s dětským koutkem pro děti. Možnost průchodu apartmánů při objednání celého objektu. V penzionu je WiFi internet. Venku je tenisový kurt, bazén, pergola, venkovní posezení, ohniště, gril, dětské hřiště, trampolína a pískoviště.
Cena: Léto a zima (01.06.-30.09., 01.12.-30.04.): 1.500 Kč/apartmán/noc. Mimosezona: 1.200 Kč/apartmán/noc. Vánoce a Silvestr (19.12.-04.01.): 3.000 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (obsahují veškeré poplatky, lůžkoviny, vodu, elektřinu a rekreační poplatky) a platí při ubytování na 2 a více nocí.
Adres: Penzion Berny (apartmán Berny), Kateřina Zajíčková, Malé Svatoňovice 348, 542 34 Malé Svatoňovice
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Berny, Małe Svatonowice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...